Wpis z mikrobloga

@mam_spanko:
Bo ślub nie jest czymś naturalnym. Człowiek jest stworzony do życia w komunach, jak prehistoryczni ludzie. Samice zapładnia ten, który może je utrzymac, ale kiedy on poluje, to samice się puszczają i wszyscy są zadowoleni.
  • Odpowiedz
@mam_spanko: Przecież to samo w sumie napisałem, ale inaczej ujęte. Te korzyści majątkowe to trochę na wyrost i tak, bardziej pasuje stabilizacja, bo nie z każdego chłopa te baby wycisną spore korzyści majątkowe, ale i tak wystarczy, że ogarną sobie jakiegoś barana, któremu zostało wpojone, że chłop to parobek i ma na babę zarabiać.

Ja to samo widzę w przypadku moich rodziców. Zero jakiegoś pożądania, wielkie różnice charakteru, ciągłe spięcia
  • Odpowiedz
@krucjata_syjonistycznego_jihadu: Przecież każda cywilizacja opiera się na monogamii kobiet xD Piszę o większości społeczeństwa, a nie elit, które mogły sobie pozwolić czy tych z nizin, którzy nawet do żadnej społeczności nie należeli.
Faceci sobie pracowali i tworzyli społeczność zapewniając bezpieczeństwo i pożywienie, a za to mieli własną żonę i rodzinę. Dlatego część tak chętnie szła również na wojny- najeżdżając bo mogli rabować i gwałcić. ¯\(ツ)/¯ Z kolei obrońcy mieli o
  • Odpowiedz
@mam_spanko: Kobiet jest więcej, ale to działa w obie strony. Ogólnie powinno być globalne zrozumienie, jeżeli druga połowa odmawia ciągle seksu to ma do wyboru:
- Zgodę się na aseksualny związek
- Zgodę na ustępstwa, czyli skoki w bok pod pewnymi warunkami raz na jakiś czas
- Zgodę na otwarty związek
- Zakończenie związku.

Nie oszukujmy się - seks dla osoby zdrowej fizycznie jest ważną częścią życia, potrzebą fizjologiczną. Jedni
  • Odpowiedz
@mam_spanko: smutna to ta tresura, nawet w radiu ze 2 dni z rzedu jakies babska pyskowaly jak bardzo sa im mezczyzni niepotrzebni, wogle jakos wlasnie ostatnio duzo takich niby heheszkow

skoro tak to co tam jeszcze robia?
  • Odpowiedz