Wpis z mikrobloga

@cutecatboy: w sumie nic takiego. Bosak i reszta konfederacji broni decyzji PiS, sprzeciwia się osadzeniu K&W, oskarża koalicje o robienie syfu w prawie i dodatkowo powiela narracje kłamliwą PiS (np: afera bariekowa, spisek autobusowy itd). Co ciekawe, zbiegło się to z tym, że Gowin potwierdził cześć maili Dworczyka, tych samych maili, gdzie są informacje o tym, że Konfederacja jest dogadana z PiS. Takie tam drobiazgi.
  • Odpowiedz
@afc85: macie z resztą rację, #!$%@?, że Po/PiS robi cyrki, najważniejsze jest to, że Bosak uważa, że skoro prezydent ułaskawił kogoś, to to ma #!$%@? znaczenie i skoro prezydent chce kogoś ułaskawić to ma do tego #!$%@? prawo.
  • Odpowiedz
  • 4
@zbrodnia_i_kawa:

macie z resztą rację, #!$%@?, że Po/PiS robi cyr


to nie cyrk, to pisowska mafia przy poparciu konfiarstwa łamie prawo, za co w końcu zaczyna ponosić odpowiedzialność, przy obrzydliwym i żałosnym kwiku konfedepisu

Bosak uważa


istotne jest prawo, a nie to co sobie zakłamany pisowski propagandzista uważa

skoro prezydent chce kogoś ułaskawić to ma do tego #!$%@? prawo.


od tego są przepisy i procedury, a nie karakany robią sobie co
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: tak, znam. I wiem jakie poglądy reprezentował Ruch Narodowy przez ostatnich 12 lat swojego istnienia. Wiem tez jakie poglądy głosił Bosak w czasie poprzedniej kadencji (i jak się z nich wycofywał). Niesamowita sprawa, ugrupowanie będące bardziej radykalnym PiS zmieniło poglądy jakieś 3 lata temu, a wszyscy działacze jak jeden mąż wyparli się narodowego socjalizmu. Zdradzę ci sekret, można kłamać w programie partii, a konfederaci nawet tego nie sprawdzają. Papier przyjmie
  • Odpowiedz
@afc85 istotna jest intencja ktora za prawem stoi, a nie czepianie sie kruczkow prawnych. Takiego prezydenta mamy i #!$%@? mnie obchodzi ze sie z nim ktos nie zgadza. Chcial ulaskawiac to moze i tyle koniec dyskusji. Zostan lepszym prezydentem, niech cie wybiora polacy, wtedy ty bedziesz ulaskawial kogo bedziesz chcial. A nie, nie bedziesz, bo w tym momencie najwyrazniej nie ma znaczenia czego chce prezydent, czyli nawet jakby cie ktokolwiek wybral, to
  • Odpowiedz