Wpis z mikrobloga

Trolle CPK zakochane w swoim idolu - Macieju Wilku - bo ten ma kilka lat doświadczenia jako COO w LOT, traktują jego jako eksperta, a jego słowa jako święte i niepodważalne. Przecież ma tak ogromne doświadczenie, więc na pewno się zna.

Ale jak już projekt skomentuje gość z trzydziestoletnim doświadczeniem jako CEO największej europejskiej linii lotniczej, to "wcale nie podobne", on się nie zna, on chce nas "wydymać" xD

#cpk #lotnictwo #samoloty
lhotse89 - Trolle CPK zakochane w swoim idolu - Macieju Wilku - bo ten ma kilka lat d...

źródło: xD

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@lhotse89: przeciez ryanair zyje z takich mini lotnisk


@srgs: Nie wnikam w argumentację jaką stosuje O'Leary - zawsze powie to, co ma w interesie. Po prostu kpię z doboru "ekspertów", bo trolle z CPK sami twierdzą, że Wilk ma dostateczne zaplecze, aby być ekspertem. A jednocześnie z taką łatwością kwestionują O'Learyego, przy którym Wilk jest (no przepraszam, że tak wprost) nikim.

Klasyczna pisowska strategia, szanujemy tylko tych ekspertów,
  • Odpowiedz
@lhotse89: ale przeczysz sam sobie, nawet jakby to był najlepszy pomysł na świecie a nie był na rękę ryanowi. To i tak by powiedział nie. Więc nie ma co słuchać jakiegokolwiek ceo lowcosta.
  • Odpowiedz
  • 0
@cohontes: Odpowiedz mi proszę na jedno pytanie: gdzie konkretnie przeczę sam sobie?

Jeden gość z kilkuletnim doświadczeniem w małej/średniej linii - uważamy za obiektywnego eksperta
Drugi gość z >30-letnim doświadczeniem w ogromnej linii - uważamy za nieobiektywnego

Ja nigdzie nie napisałem, że O'Leary ma rację, ja kpię sobie z kreowania Wilka jako eksperta. Jest tak samo nieobiektywny jak i O'Leary.
  • Odpowiedz
Drugi gość z >30-letnim doświadczeniem w ogromnej linii - uważamy za nieobiektywnego


@lhotse89: bo nie ma interesu w tym by powstało duże lotnisko. Zwyczajny konflikt interesów, gdyby nie miał żadnego związku finansowego z ryanem i pracował niezależnie mógłby być brany pod uwagę.
  • Odpowiedz
  • 0
No i widzisz, nie wskazałeś gdzie przeczę samemu sobie.

@lhotse89: bo nie ma interesu w tym by powstało duże lotnisko. Zwyczajny konflikt interesów, gdyby nie miał żadnego związku finansowego z ryanem i pracował niezależnie mógłby być brany pod uwagę.


@cohontes: Ja dokładnie mogę powiedzieć o Wilku: jest nieobiektywny, bo ma interes w tym aby powstał CPK. Treści jakie produkuje hurtowo Wilk na swoim twitterze mają taką samą wartość
  • Odpowiedz