Wpis z mikrobloga

Cześć. Niedawno poznałem stronę Steam Charts, która pokazuje liczbę graczy online w danej gierce na Steamie oraz jej rekord graczy online. 13 grudnia wystartowało Ready Or Not. 2-3 dni później padł rekord graczy, a obecnie w peaku jest 13-15 tysięcy graczy online. Czy to normalne, że przy nowych grach ta liczba graczy tak drastycznie spada? Czy może to świadczy o tym, że gierka się niezbyt dobrze przyjęła?

#readyornot #swat4 #gry #steam
Roksanos - Cześć. Niedawno poznałem stronę Steam Charts, która pokazuje liczbę graczy...

źródło: to normalne

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@droperix10: No wiem, zapewne kolejnego rekordy należy się spodziewać dopiero przy jakiejś większej aktualizacji. No, ale jednak spodziewałem się, że liczba graczy spadnie tak o 50% max. Chociaż z drugiej strony kampania w tej grze to robota na max 2-3 dni, a nie każdego interesuje gra w co-op.
  • Odpowiedz
@Roksanos 50% retencji po miesiącu jest nierealne.
Też musisz patrzeć kiedy były te górki, bo zazwyczaj rekordy padają w weekend o godzinie 2-3 rano (europejczycy siedzą w nocy a amerykanie mają wieczór)
  • Odpowiedz
  • 0
Też musisz patrzeć kiedy były te górki, bo zazwyczaj rekordy padają w weekend o godzinie 2-3 rano (europejczycy siedzą w nocy a amerykanie mają wieczór)

Odpowiedz


@droperix10: no rekord tej gierki był 2-3 dni po premierze jakoś.
  • Odpowiedz
@Roksanos pewnie było więcej takich jak ja. Czyli miałem kupione Ready or Not w czasie trwania Early Access, gra wyszła z EA więc pobrałem zobaczyć jak wygląda wersja 1.0. Pograłem na chwilę, zobaczyłem, że jest dobra i odinstalowałem bo nie mam teraz zbyt na nią czasu. ( ͡º ͜ʖ͡º) wydaje mi się, że 13k graczy w 24h peaku to spoko wynik. Tym bardziej, że to nie jest
  • Odpowiedz