Wpis z mikrobloga

Ale czy masturbacja nie ‛zabija’ tych pożądliwości? Wprost przeciwnie. Pewien młodzieniec wyznał otwarcie: „Kiedy uprawia się samogwałt, myśli błądzą wokół złych pragnień i tylko wzmaga się chęć ich zaspokojenia”. Chcąc doznawać jeszcze większej przyjemności, osoba taka często oddaje się również niemoralnym rojeniom (Mateusza 5:27, 28). Łatwo wtedy w sprzyjających okolicznościach dopuścić się niemoralności. Przytrafiło się to pewnemu chłopcu, który przyznaje: „Dawniej myślałem, że dzięki samogwałtowi uwolnię się od frustracji, nie współżyjąc z dziewczyną. Tymczasem wznieciłem w sobie nieprzeparte pragnienie, żeby to zrobić”. W końcu dopuścił się rozpusty. Nie dziwi więc wynik ogólnokrajowych badań w USA, według których to samo spotkało większość młodych ludzi uprawiających masturbację. Było ich o połowę więcej niż osób, które mimo tego nawyku zachowały dziewiczość.
z fartem
  • 21
@kyIiejenner: Musisz pracować nad kontrolowaniem samej siebie żeby nie wpadać w takie diabelskie pułapki właśnie które na Ciebie szatan pozastawiał, bo jak ulegasz tym swoim pokusom i pragnieniom to one się chwilowo zaspokają tylko a potem wzmagają jeszcze bardziej, i to jest bardzo krótka chwila od niewinnego smyrania łechtaczki przez majtki ani się obejrzysz jak wylądujesz gdzieś na jakiejś sodomistycznej rozpustnej orgii seksualnej
z fartem
@Hissis no ja sie z tym nie zgadzam wcale, predzej czlowiek skonczy na sodomistycznej orgii nie masturbujac sie, wystarczy popatrzec na wykopkow, co drugi ma hiv od chodzenia na prostytutki, bo sami sobie wmowili, ze nie ruchajac w zyciu, sa na samym dnie spolecznym… tak wlasnie to dziala a wystarczy miec zdrowe podejscie do wszystkiego i zrozumiec, ze celem w zyciu czlowieka wcale nie jest seks i nie jest on wyznacznikiem „szczescia”
@kyIiejenner: No ta druga część wypowiedzi taka mądra i fajnie napisana elegancko, że tak szczerze mogę pochwalić, ale jak chwalę dobre rzeczy, to musze też skrytykować złe, a bardzo mi się nie podoba, że takie głupoty i farmazony piszesz fałszywe, zakłamane odnośnie prostytutek. Panie prostytutki regularnie badają się na obecnosć chorób wenerycznych czy jakiichś wirusów przenoszonych drogą płciową, w przeciwieństwie do losowych takich o randomowych cichodajek klubowych czy innych dziewczyn rozwiązłych
@kyIiejenner: no to Tobie o takie chodzi z pigalaka Panie, no to jest faktycznie zwiększone ryzyko, ale tego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, że hot doga z orlenu na trasie nie porównuje się z obiadem w dobrej, drogiej i prestiżowej restrauracji
a jak komuś tzreba to tłumaczyć to znaczy, że nie warto mu niczego tłumaczyć
z fartem
@kyIiejenner: w różnych miejscach zdarzało mi się w tym życiu stołować, ale wolałbym chyba z głodu umrzeć niż na pigalaku pożywienia szukać, albo po prostu jeszcze nigdy tak nisko nie upadłem, a co dalej życie przyniesie to zobaczymy kotku :*
z fartem