Wpis z mikrobloga

To prawda, że narkotyki i ich działanie mogą budzić twą ciekawość. Jednakże wcale nie musisz kalać swego umysłu i ciała, by się dowiedzieć, jak te środki wpływają na ludzi. Przyjrzyj się tylko narkomanom w twoim wieku, zwłaszcza tym, którzy są uzależnieni już od dłuższego czasu. Czy robią wrażenie rześkich i bystrych? Czy dostają takie stopnie, jak dawniej? Czy nie są raczej otępiali i zobojętniali, a czasem nawet nieświadomi tego, co się wokół dzieje? W USA narkomani określają takich mianem burn-outs (niedopałki). Ale zapewne wielu tych „niedopałków” sięgnęło po narkotyki z ciekawości. Nic więc dziwnego, że Biblia napomina chrześcijan, by poskramiali niezdrową ciekawość i byli „w złem jak niemowlęta” (1 Koryntian 14:20).
z fartem
  • 38
@Hissis Jak grałem w GTA 4 to tam był taki typek Little Jacob co marichuanine palił i ciężko było zrozumieć co on mówi. Formułował zdania w specyficzny sposób. Nieźle mu mózg wypaliło to palenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@Larsberg: Pewnego lata w chłodny wieczór Joe i Frank, kuzyni i serdeczni przyjaciele, zawarli umowę. „Bez względu na to, co zrobią inni”, zaproponował młodszy, Joe, „nie bądźmy nigdy tacy głupi, żeby brać narkotyki”. Obydwaj chłopcy uścisnęli sobie ręce. Zaledwie pięć lat później Joe nie żył — znaleziono go w samochodzie, którym się rozbił po zażyciu narkotyków. A Frank był od nich mocno uzależniony.

Co się stało? Odpowiedź zawarta jest w wyraźnej
  • 3
@Bloodaxis1: Słuchaj no szczylu, Ty zamiast takie głupkowate pytania zadawać to wziąłbyś sam Pismo Święte, Stary albo Nowy Testament i przestudiowałbyś, to byś się dowiedział czy był Mike, i kim był Mike, jeżeli ta postać tak Ciebie interesuje, a jeżeli nie interesuje to nie zadawaj tego typu pytań, bo to jest grzech i to bardzo ciężki grzech
Zastanów się trochę
z fartem
@atteint ale to był po pierwsze człowiek nie z pierwszej łapanki, a po drugie gdzie Rzym, a gdzie Krym (gdzie kwas, a gdzie walenie w trumpet). Hissis dobrze mówi.
@Hissis: widzialem jeszcze twoj porzedni wpis ( ten o nieodpowiednim towarzystwie z ktorym to nie nalezy sie zadawac, zeby nie popasc w nałogi) a co jesli ja sie z nikim nie spotykam i sam dla siebie jestem zlym towarzystwem, he? Jak masz odpowiedz na to pytanie?
Tego Majka to ja na serio nie znalem. Ale to moze ja mam stare wydanie jakies. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza
  • 2
@Bloodaxis1: słuchaj łachudro, każdy ewangelizuje jak potrafi, ja mam takie metody i sposoby, tak potrafię i tak robię, czy robię dobrze, czy źle to mnie Jehowa Bóg oceni na sądzie ostatecznym, jak Ci moje praktyki szerzenia wiary nie pasują, to szukaj takich ewangelistów którzy będą do Ciebie bardziej przemawiali po prostu, a do mnie się nie pruj na internecie
z fartem

@morgiel: No widzisz mordo właśnie jak to jest, jak