Wpis z mikrobloga

#kononowicz tak tak, wykopki, biedny majorek... Posłuchajcie stosunku szczura do was i do życia. ( ͡º ͜ʖ͡º) P.S. szukam też filmu gdzie mówił że może s.r.a.ć. na łóżko w hotelu bo inni po nim sprzątają. TFU na szczurzy ryj i niech gryzie piach
POgromcaCentaurow - #kononowicz  tak tak, wykopki, biedny majorek... Posłuchajcie sto...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 17
@POgromcaCentaurow Ja go tam nie żałowałem. Najbardziej to go żałowały normiki znające go z kilku tekstów typu ogółem, jak osa bym ukuł.
W ogóle donejter nieźle wykrakał z tym że zdechnie XD
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal Śledztwo doprowadzi do zamknięcia zbrodniarzy którzy dokonali olkoholowej egzekucji na majorze, wszystkich zamkną, nawet tagowiczów i samego kononowicza za współudział XD
  • Odpowiedz
@POgromcaCentaurow: to pozdrawiam biedaków na końcu xDDD Major miał syndrom człowieka, który musi pokazać że go stać i jak miał kasę to gardził ludźmi. Choć jak było się dla niego miłym to raczej oddawał tym samym i był życzliwy dla widzów, nie to co Knur.
  • Odpowiedz
@POgromcaCentaurow przecież każdy wie, że major to był gnój, może trochę mniejszy od Kononowicza, ale beka z niego była nieziemska, dlatego szkoda mi bardzo że zmarł, bo jego zachowanie przysporzyło mi wiele śmiechu
  • Odpowiedz