Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z #kfc ?
Kiedyś było okej, normalne porcje, smaczne kurczaki, brzuch nigdy nie bolał, nawet po zjedzeniu całego kubełka ostrych.
Teraz te porcje to jakiś żart, grander jest cieniem samego siebie. Ostatnio skusiłem się na gorącą czekoladę za 5 zł. Smakowała jak najgorszy wyrób czekoladopodobny z automatu, które pamiętam z dzieciństwa. Wiem, że to nie jest ich konik. Szejki - no serio, to też się da popsuć? XD Okropnie rozwodnione, coraz mniej smaku. A za 500 ml życzą sobie już 15 zł.
Kiedyś to był mój ulubiony fast food, ale już niestety nie jest.
#kiciochpyta #fastfood taguje też #mcdonalds dla zasięgu
  • 4
@kogut_20: tru, grander kiedys to był sztos i najlepsza kanapka. Teraz jest cieniem samego siebie sprzed 10 lat. Kurczaki są mdłe i strasznie tłuste. Nie da się tego zjeść. Kurczaki w kubełku to samo. Burgery z kfc nawet nie stoją obok tych z popeysa. Jedyne co dalej zamawiam to quritto bo w miare dobre jeszcze jest ale i tak sracka murowana hej
@kogut_20: wiem, że "dowód" anegdotyczny, ale od znajomych którzy pracowali w fast foodach słyszałem, że w takim makdonaldzie to wszystko było tip top, czysto i zgodnie z procedurami, a o KFC mieli jak najgorsze opinie, mówili, że smażył już popsute kurczaki i dawali ludziom, a w maszynie do szejków podczas czyszczenia nie zdejmowali końcówki od tego nalewaka i jak to w końcu otworzyli to mieli w tym muszki. Do tego obrzydliwe
@kogut_20: Zdziwiłem się jakiś czas temu jak poszliśmy do kfc po bardzo długiej przerwie i poniekąd z przymusu (brak innych opcji) - kawałków kurczaka dla dzieciaków nie dało się zjeść, to całe kurrito lekko podgrzane, ser nie roztopiony, żona swojego brandera też do kosza wywaliła. Nie wiem co to się stało, ale jakość (nawet jak na fastfood) poleciała na ryj.
@kogut_20: strasznie sie rozni jedzenie miedzy knajpami do tego

W jednym masz genialnego grandera z rozpuszczonym serkiem wygladajacego jak na reklamie, a kilometr dalej łykowate przesuszone udko kurczaka z przerostami i z zimnym serem o wygladzie kapcia XD

Za oba licza jak za zloto