Wpis z mikrobloga

  • 3
Bawi mnie to niesamowicie, że Bosak tak mocno broni PiSu i ich nielegalnych trybunałów, jakby to jego mieli wsadzić do paki xD


@AlbertoBarbosa: ALe zrozum, że tutaj nie chodzi o bronienie PiSu tylko o działanie zgodnie z prawem z zasadami praworządności.
  • Odpowiedz
@damienbudzik: No i póki co wszystko jest zgodnie z prawem. Pisowskie nielegalne instytucje i tworzone przez nie przepisy to nie prawo. Kolega widzę jest jednym z tych, którzy uważali twittery Morawieckiego za prawo podczas covida?
  • Odpowiedz
  • 1
No i póki co wszystko jest zgodnie z prawem.


@AlbertoBarbosa: "wszystko jest zgodnie z prawem, tak jak my je rozumiemy"?

Kolega widzę jest jednym z tych, którzy uważali twittery Morawieckiego za prawo podczas covida?


Nie, byłem jednym z wielu mirków z charmanderem w avatarze, którzy jechali równo po covidianach. Za apartheid covidowy należy się trybunał stanu dla większości posłów na sejm IX kadencji.
  • Odpowiedz
"wszystko jest zgodnie z prawem, tak jak my je rozumiemy"?


@damienbudzik: wszystko jest zgodnie z prawem. Po prostu. Jakby coś było nie tak, to niezależni prawnicy, media i inne instytucje by zaczeły opinie publiczną informować. PiSowcy i ich nielegalne instytucje to nie jest prawo w tym kraju.

Nie, byłem jednym z wielu mirków z charmanderem w avatarze, którzy jechali równo po covidianach. Za apartheid covidowy należy się trybunał stanu dla
  • Odpowiedz
  • 2
wszystko jest zgodnie z prawem. Po prostu. Jakby coś było nie tak, to niezależni prawnicy, media i inne instytucje by zaczeły opinie publiczną informować.


@AlbertoBarbosa: To chyba mało czytasz, bo prawnicy się kłócą ze sobą i opinie są bardzo różne. Nawet w lewicowych mediach są artykuły o tym.

No i teraz grzecznie jak pies bronisz pisowców, którzy ci owy apartheid zgotowali, gratuluje :)


Punktuję obie strony za błędy. Przypominam, że
  • Odpowiedz
To chyba mało czytasz, bo prawnicy się kłócą ze sobą i opinie są bardzo różne. Nawet w lewicowych mediach są artykuły o tym.


@damienbudzik: to wyślij mi te linki, chętnie poczytam

Punktuję obie strony za błędy. Przypominam, że PO jeszcze bardziej chciała dociskać śrubę

A Papież sra w lesie.
  • Odpowiedz
@damienbudzik: widzę, że ostatecznie tylko jeden link i to jeszcze pisowskiego portaliku, który pociął wypowiedz Piotrowskiego xD
Dlaczego złamano konstytucje? Oczywiście wpotylice nie podało, jest tylko

Na koniec ekspert dosadnie stwierdził, że władze złamały Konstytucję:

To jest dla mnie bardzo zaskakujące, nie znajduję żadnej podstawy, jakiejkolwiek podstawy konstytucyjnej, która by legitymowała, uzasadniała tego rodzaju praktykę. I muszę powiedzieć, że to jest zupełnie
  • Odpowiedz