Wpis z mikrobloga

hmm, w dobie afer #btc , aż dziwne, że ciągle cisza o tym, że @Betek #!$%@?ł w końcu na tym swoim #ponzi ludzi na około 30BTC (60 000 zł )jak nie więcej :)

No nic, oszust pozostanie zawsze oszustem, chociaż nie wiem jak by się starał...

ciekawe tylko co na to jego pomocnik @kaczmar119 , ile dostałeś, huh?

#bitcoin
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zrywek: Odpisałem tobie na poprzedni post, ale skasowałeś z niewiadomych powodów. No nic. Napisze jeszcze raz.

Zacznę od końca.

Nie byłem nigdy pomocnikiem @Betek a także nigdy nic od niego
  • Odpowiedz
@kaczmar119: No mam nadzieję, że masz na niego coś więcej niż tylko ta piramidka...

No i oby tylko mojego kumpla nie ciągali po sądach za tą zabawę.

Bo mi wystarczy, że już płacze że nie ma za co za akademik zapłacić bo kasa przepadła ...
  • Odpowiedz
@Zrywek @kaczmar119: Na serio zawinął się z tymi Bitcoinami? Nie dalej jak tydzień temu wymieniałem się z Betkiem Bitcoinami, całość przebiegła pozytywnie, chociaż zachowywał się trochę dziwnie. Mam jego dane (imię, nazwisko, bank/nr) jak by ktoś pytał.
  • Odpowiedz
@maver: Napisz mi na pw. On okazuje się, że miał wiele, lewych kont. Ale może będzie kolejne którego nie mamy.

@Felonious_Gru: Znam zasady ponzi. Co innego jak po tobie nie ma wpłat które spłacą twoje wpłaty, a co innego jak praktycznie na samym początku ponzi koleś zwija się z praktycznie całym kapitałem jaki był w danej chwili.
  • Odpowiedz
  • 1
@Betek bawil sie w bukmaherke. Pewnie udawal awarie ponzi i postawil btc. Przegral i sie zwinal. Uwazam tak poniewaz swego czasu mial 56btc i wszystko wyplacil.
  • Odpowiedz
@polar Ale to książkowe zagranie, budował zaufanie przez ładnych paru tygodni. Ot zaczął od syfskiego darmowego layoutu i serwera oraz ręcznych wypłat jak za króla ćwieczka (kwoty małe / transakcji mało). Doszło do pewnego rodzaju patologi że napisanie jakichkolwiek złych słów na niego kończyło się kanonadą wyzwisk, w tym również od kolegi @kaczmar119. Wynikało to z tego że sprawiał wrażenie biednego uczciwego człowieka, który się stara ale mu nie
  • Odpowiedz