Wpis z mikrobloga

Bez zaskoczeń, Suicide Squad: Kill the Justice League zapowiada się na takie same ścierwo, na jakie wygląda. Skoro nawet na IGN czy Eurogamerze napisali, że w tę grę po prostu nie chce się grać, to coś jest na rzeczy.
Chcieliśmy kolejną grę od Rocksteady... ale nie taką.
Ogromny żal, że potencjał ekipy, która dała nam kapitalną trylogię Batamna, został zmarnowany na ten twór. Pewnie chcieli zrobić grę o Suicide Squad (bo od dawna były takie ploty), a wydawca przyklepał pod warunkiem, że będzie to gra usługa.
Warto przypomnieć, że od premiery Arkham Knight minęło 9 lat. W tym czasie można było stworzyć coś naprawdę potężnego...
Czekamy co prawda na premierę, ale na sukces się nie zanosi. Osobiście z każdym kolejnym materiałem jestem coraz bardziej zniesmaczony tym, jak kiepsko to się zapowiada.
#gry #ps5 #xbox #xboxseriesx #gierki #dc #batman
kaczek93 - Bez zaskoczeń, Suicide Squad: Kill the Justice League zapowiada się na tak...

źródło: IMG_20240110_152811

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaczek93: grałem w closed beta i ta gra jest bardzo nijaka. Wszystkie kontrolowalne postacie skaczą, latają i strzelają - gameplay się prawie nie różni, no i misje typu załatw tych tam, broń tego tam itd. Lipa panie. Jedyny plus, że graficznie jest ok (nie komentuje stylizacji) i działa w 60fps.
  • Odpowiedz
@kaczek93: @Eugeniusz_Zua W sumie już Gotham Knights pokazało super nijakość i gra była to bólu średnia a w stosunku do Arkham Knights to już w ogóle nie krok wstecz, ale kilometr wstecz. Grając miałem wrażenie że to Gotham Knights jest z 2015 a Arkham Knight z 2022 roku.
Suicide Squad podzieli los Avengers, chwilę będą ludzie grali, później jakieś poprawki, cały plan rozwoju na 5 lat do przodu, a
Krs90 - @kaczek93: @Eugeniusz_Zua W sumie już Gotham Knights pokazało super nijakość ...
  • Odpowiedz
Arkham Knight miał zwalony PCetowy port, ale widać niektórzy ludzie zapomnieli...


@RandomNetUser: @kaczek93 Właśnie to jest ciekawa kwestia, bo grałem dosłownie może tydzień po premierze i nie miałem żadnych problemów, tyle że nie grałem na wysokich ustawieniach bo miałem trochę bardziej drewnianego kompa więc jak czasami mi spadły fpsy to była normalna rzecz xD
  • Odpowiedz
@kaczek93: W tym czasie to można by przy naprawdę dobry zarządzaniu wypuścić 2 tytuły AAA, no ewentualnie 1 i być w połowie drugiego ale jednak więcej niż 0 xD
  • Odpowiedz
@kaczek93:
Będzie taki sam flop jak przy Avengersach - miliony wywalone w błoto. A może nawet większy bo rynek gier-usług jest już nasycony i nawet jeżeli gra byłaby solidna to pojawi się kilka lat za późno.
  • Odpowiedz