Wpis z mikrobloga

Prezydent utrzymuje, że UNIEWINNIŁ przestępców Wąsika i Kamińskiego. Przypominam, że Duda z wykształcenia JEST PRAWNIKIEM. Nawet prości ludzie potrafią zrozumieć różnice pomiędzy ułaskawieniem a uniewinnieniem, ale widzę, że prezydent żyje w swoim świecie.
#bekazpisu #polityka
  • 9
  • Odpowiedz
@ItsyBitsyPajonk: Ale on mówi te swoje formułki z głowy? Ja zawsze myślałam, że ma z boku teskt, który po prostu czyta. I co ktoś, kto to pisał nie pokapował się, że coś jest nie tak? Nikt tego nie sprawdził przed orędziem? NIe czaje
  • Odpowiedz
@ItsyBitsyPajonk: Prości ludzi w twoim rozumieniu, to ty, ja, inny mirek bez wykształcenia prawniczego, ale za to z w miarę łbem na karku, którzy są w stanie rozróżnić te pojęcia. Du.a mówi to do betonowego elektoratu, który chce zmobilizować, a ich bazowy elektorat już się dawno w tym wszystkim pogubił bo taki od początku był cel PiSu. Zagmatwać sprawę kreując sztuczne problemy natury prawnej obok głównej sprawy. On się z tym
  • Odpowiedz
@ItsyBitsyPajonk: Skończył prawo ale prawnikiem nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wykonuje żadnego zawodu prawniczego, chciał zostać adwokatem ale oblał testy. Próbował się odwoływać powołując się na wyrok TK, ale wyrok TK był po jego testach i nie obwiązywał go.
To postanowił jeszcze zaskarżyć decyzje do Naczelnej Rady Adwokackiej, która oddaliła sprawę ponieważ Duda pomylił przepisy TK.
Jak widać brak wiedzy pozostał mu do dziś (
  • Odpowiedz