Wpis z mikrobloga

Największy "wykop fejs" mają teraz polacy mieszkający za granicą którzy głosowali na Konfederacje (czyli Mentzena bo on był na liście dla zagranicy), którzy byli przekonani że Kamiński i Wąsik nie pójda do więzienia bo "banda czworga, nikt nikogo nie ruszy", a okazuje się że to Konfederacja idzie ramię w ramię z PiSem xD Wiem to z pierwszej ręki, bo mam w rodzinie takie osoby.

A czy kogoś w ogóle powinna dziwić postawa konfederatów w sprawie Wąsika i Kamińskiego? xD Przecież Krzysztof Bosak dosłownie śpi w jednym łóżku z prawniczką zrzeszoną w ordo iuris, która zresztą sama jest posłanką Konfederacji xD
A po drugie wiedzą że jeśli ludzie będą odwracać się od PiS to w pierwszej kolejności ich oczy padną właśnie na nich, więc tylko głupi nie próbowałby zyskać nowych zwolenników i wyborców. Zresztą widać po ostatnich wyborach że wyborca średnio zainteresowany polityką wybrał PL2050+PSL, a Hołownia zaliczył dobry start i ciężko byłoby Konfederacji coś ugrać w tym obszarze.
Widziałem na twiterze że ludzie traktują Bosaka na równi z Mentzenem, tzn. jako świeżaka w polityce który nie ma doświadczenia, ale chyba zapominają że "krzysio misio" w polityce działa dobre 20 lat i w międzyczasie osiągnął przyzwoity wynik ponad 6% w wyborach prezydenckich.

Podsumowując, nie ma podsumowania.
#sejm #konfederacja #polityka
szczszz - Największy "wykop fejs" mają teraz polacy mieszkający za granicą którzy gło...

źródło: bosak-lawy-sejmowe-1250x703

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@szczszz: przecież to zwykle widowisko, teatr. 90% polaczków teraz skupione na tej akcji a Polska dalej rozkradana i Dupcona na dwa baty jest. Tusk Kaczynski, Konfa.. Jeden pies. Niesamowite jak głupi ten naród jest i kłóci się o jakichś posłów ale żeby podatki obniżyli to każdy morda w kubeł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@asdfiksowy: chyba odwrotnie. Masz jak wół, przyszli i czyszczą jak leci. Lasy, TV, aferzystów, robią komisje. To, że Duda ułaskawiłby samego Mefisto gdyby był z PiS to inna sprawa. Kwik i jęk leci bo PiS czuje, że nie ma żadnej grubej kreski.
  • Odpowiedz
Największy "wykop fejs" mają teraz polacy mieszkający za granicą którzy głosowali na Konfederacje (czyli Mentzena bo on był na liście dla zagranicy), którzy byli przekonani że Kamiński i Wąsik nie pójda do więzienia


@szczszz: @Raa_V @robertkk @asdfiksowy Przecież jeszcze 2 miesiące temu 99% wykopków nie wiedziała nic o Kamińskim i Wąsiku xD
Poza tym czemu ludzie mieliby na nich głosować dlatego że tamci dwaj poszli do więzienia skoro Prezydent ich ułaskawił,
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski:
Ok na chłopski rozum.

Dwaj politycy nadużywali władzy, przekraczali kompetencje, byli kolesiami partyjnymi wykorzystującymi aparat państwowy do walki politycznej. Dostają wyrok nieprawomocny, qumpel z partii którego postawili akurat w na funkcji prezydenta ułaskawia. Sąd wyższej instancji mówi stop. Ułaskawieni są ułaskawieni przedwcześnie. Prezydent musi się wygłupić i ułaskawić jeszcze raz. Nie robi tego bo szef chce scen i grzania konfliktu. Mają być igrzyska i konflikt.

Ludzie którzy przez 8lat s*ali
  • Odpowiedz
Największy "wykop fejs" mają teraz polacy mieszkający za granicą którzy głosowali na Konfederacje (czyli Mentzena bo on był na liście dla zagranicy), którzy byli przekonani że Kamiński i Wąsik nie pójda do więzienia bo "banda czworga, nikt nikogo nie ruszy", a okazuje się że to Konfederacja idzie ramię w ramię z PiSem xD Wiem to z pierwszej ręki, bo mam w rodzinie takie osoby.

@szczszz: Tak było, nie zmyślam.
W rzeczywistości
  • Odpowiedz