Wpis z mikrobloga

@michalku ja żałuję, że mój ojciec nie dostał zakazu zbliżania się do mnie po rozwodzie moich rodziców no ale mam nadzieję, że chociaż dla obecnych dzieci to się zmieni bo kiedyś było tak, że ojciec musiał mieć weekendy inaczej straszył, że mnie odbierze matce na zawsze chociaż nie wiem czy alkoholikowi by się udało ale on jest mistrzem manipulacji i kłamania w końcu pisowiec
@michalku tak, czytałam. Masz rozsądne podejście. Szkoda, że nie wyszło inaczej i nie byliście mądrzejsi te 6 lat temu. Plus tego taki, że żadne z was nie alienowało i nie nastawiało dziecka przeciw drugiej osobie, więc jest nadzieja, że nie odbije się to na nim negatywnie.
@naksu: no dla mnie pewne sytuacje są niezrozumiałe. Jak mozna krzywdzic dzieci. Do tego swoje. To przekracza moje wyobrażenie. Tu nawet nie ma co napisać, bo cokolwiek się naskrobie to i tak będzie się miało nijak do tego co się przechodzi w takich sytuacjach. Dlatego 3mam za Ciebie kciuki. Mam nadzieję że życie sprawi Ci mimo przeżyć jeszcze sporo radochy.