Wpis z mikrobloga

@r3nal: nie brał leków przeciwzakrzepowych po operacji, zamiast tego chlał a potem pretensje do całego świata plus proby zbiorek na wykopie.

edit: widzę dalej zbiera hajs xD niereformowalny typ, kiedyś była afera że leków od psychiatry nie bierze, bo kasy nie ma, psychiatra się nie zna, więc jego pomysłem było się #!$%@?ć, po czym pokasował wpisy. W międzyczasie probował wyżebrać od xkomu laptopa gamingowego xD

Niesamowite że prawie dekade pozniej typ
@skarpetyodyna: Nieźle, nieźle, lecz tylko rzeczy związane z tym, iż nie brałem leków na krzepliwość są prawdziwe, bo jeśli chodzi np. o tego laptopa, to chodzi o to, że pochwaliłem się na mirko tym, iż naprawiłem swojego laptopa za pomocą noża, więc napisałem prywatną wiadomość do pewnej strony, która zajmuje się naprawą sprzętu i pojechałem 100 km na rozmowę kwalifikacyjną.

PS Jak chcesz wymyślać rzeczy, to postaraj się bardziej, bo nie
@hacerking: czyli wymyślam, ale jednocześnie potwierdzasz, że tak było, rozumiem xD

Czy jesteś alkoholikiem czy nie to już niech każdy oceni xD ja tego określenia nie użyłem, jedynie napisałem, że leków zapomniałeś brać, ale o wlewaniu w siebie alkoholu już pamiętałeś xD

Jesteś jednym z najbardziej szemranych typów na wykopie, który wciska swoje ckliwe historie nawet pod memami, gdyby nie duża rotacja użytkowników to już dawno twoja żebracka kariera by się
@skarpetyodyna Jedyne co było prawdą, to to, iż po śmierci siostry nie brałem regularnie leku na krzepliwość krwi, bo nie widziałem sensu w życiu.
Ciekawi mnie jednak to, skąd wziąłeś te teksty o xkom lub z moim alkoholizmem i nie zgadzaniem się z psychiatrą.
@hacerking: no ckliwa ta historia z siostrą ale faktycznie, nie alkohol a o ćpanie chodziło, ćpunie xD Większość wpisów kasowałeś na bieżąco podczas afery w 2018, więc nic innego ci nie przytoczę, bo nawet w google cache nie ma tych wypocin twoich

To była moja wina, ponieważ w wieku 11 lat miałem operację na serce i powinienem brać lekarstwa na krzepliwość krwi, ale nie brałem ich, ponieważ to była jedyna rzecz
@hacerking: z ciekawości sprawdziłem pierwsze 10 twoich wpisów na wykopie i wychodzi na to że tak, żebrzesz od początku kariery wykopowej xD Dobrze że jesteś takim klaunem i sam się orasz miłośniku amareny. 4 wpisy o żebraniu, 3 o waleniu konia, 3 to jakieś bezbeki

Mirki, Amarena mi się skończyła, ktoś da jakieś datki na paypala bym sobie piwo kupił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

hacerking@gmail.com

https://wykop.pl/wpis/11694531/mirki-amarena-mi-sie-skonczyla-ktos-da-jakies-datk

Czy
@skarpetyodyna: Mówi to koleś, który nic nie osiągnął i jedyne co potrafi, to wyciągnąć jakieś wpisy sprzed czasu, przed udarami. Aż tak cię to boli, że ktoś mnie wspiera z powodu tego, iż jestem poważnie chory lub z powodu tego, iż im pomagam z filmami? ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS Podpowiem ci, abyś jeszcze dorzucił do tego, że daje sobie w żyłę, jedynie żebrzę, aby kupić narkotyki,