Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ojej rozlozyc nogi czy sie wypiąc na pare min to takie wykanczajace


@Dollcel:

No jest wykańczające
Brak chęci na seks = sucha pochwa = ból podczas penetracji.
Wypięcie się żeby złagodzić owy ból = napięcie mięśni ud, barków, pleców, czyli kolejne męczenie się tego dnia który chciałoby się jak najszybciej zakończyć i pójść spać.

Kazdy facet ktory wypieprza z domu takiego babskiego darmozjada


Jeśli kobieta jest utrzymanka faceta i ten oczekuje
  • Odpowiedz
pralki zmywarki, automtyczne odkurzacze... to juz nie sredniowiecze


@Dollcel:

Zwierzęta domowe (niektórzy mają dzieci), grabienie liści, rąbanie drewna, palenie w piecu, zmywanie podłóg, składanie prania do szafek, uprawa ogródka, mycie okien, gotowanie obiadu na kilka dni, robienie przetworów, wyrzucanie śmieci, mycie kibla i prysznica/wanny , jeszcze jak ma się dom z 5 pokojami, dwiema kuchniami i dwiema łazienkami to jest co robić

Ze szmacicho karalo meza sexem a jak se kupil
  • Odpowiedz
  • 3
@AlienFromWenus: Dobra. Wystarczy na Twoj profil wejsc i widac ze nienawidzisz mezczyzn i tylko sie wyzywasz. Bol dupska bo chady nie chca. Wszystko wyjasnione dlaczego jestes taka nerwowa jak ktos porusza pewne tematy.
  • Odpowiedz
Wiekszosc nie ma 5 pokoi ani ogrodka tylko mieszkaja w klatkach.


@Dollcel:

Ale ci co mają i narzekają na brak czasu są zrównywani do tych co mieszkają w kawalerkach i traktowani tak samo, że przecież "ogarnięcie domu to dwie godziny"

Jak ktoś ma dwa pokoje z kuchnią i łazienką i mieszka w bloku i się nie wyrabia z pracami domowymi w weekend to wstyd.

Po za tym wiekszosc tego co wymienilas
  • Odpowiedz
  • 0
@AlienFromWenus: Tak czuc jak sie nagle chce ruchsc to jest przez ulamek sekundy takie dziwne uczucie jakby cisnienie sie zwiekszylo na moment.

Wiadomo ze kobieta chce miec przyjemnosc tez sle juz nie zmieniaj tematu - tu mowa o tym ze facet chce sie szybko schlapac a kobieta nienchce pompowac.

Sex w zwiazku to podstawa.

Ta kran sie zepsuje raz na 10 lat wez ty juz zejdz na ziemie i odnos sie
  • Odpowiedz
widac ze nienawidzisz mezczyzn


@Dollcel:

Nie mężczyzn a debili, którzy myślą, że wiedzą, jak myślą kobiety, siedzą w swojej bańce tych myśli i każda różowa, która chce wyprowadzić ich z błędu bądź sugeruje że nie każda taka jest to dla nich kłamliwa p0lka

Bol dupska bo chady nie chca.


To JA nie chcę chadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak czuc jak sie nagle chce ruchsc to jest przez ulamek sekundy takie dziwne uczucie jakby cisnienie sie zwiekszylo na moment.


@Dollcel:

Nie wiem czy inne kobiety tak mają, ale ja nie rozumiem tego uczucia. Owszem jest chęć ale ona narasta stopniowo. Impulsem może być jakaś rozmowa z koleżankami z pracy na taki temat, w domu szukanie przepisu w gazetkach teściowej, gdzie jest jakaś reklama mammografii ze zdjęciem gołej baby, potem
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: @Dollcel kur wa o czym wy w ogóle dyskutujecie? XD jeżeli ktoś w związku traktuje seks jak nagrodę, sposób na manipulacje i jedynie zaspokajanie rządzy to tutaj jest problem xD W idealnym przypadku segzy to sytuacja win-win i do tego trzeba dążyć
  • Odpowiedz
  • 2
@AlienFromWenus: Ty sie naucz czytac ze zrozumieniem.
To facet nagle czuje ze chce ruchac. Taki impuls jest i ja np musze sie natychniast zaspokoic.

Romantyzm to jest dla samcow beta.

Sex to ma byc konkretne rzniecie.

Co za kobieta prosta xD
  • Odpowiedz