Wpis z mikrobloga

#sejm #bekazpisu

Gowin wsypał prawie wszystkich głównych pisowczyków a Czarnek nadal udaje gieroja i pyta, czy komisja nie idzie po ich myśli, że musza ogłaszać teraz przerwę xD.

Nie powiem, gra skubany do ostatniego tchu, jak orkiestra na Titanicu #polityka
  • 16
  • Odpowiedz
@Iskaryota: ej, ale ja też jestem w #!$%@? anty-PISowski, ale jeszcze Gowin nawet nie zaczął lecieć z gęstym. Joński próbował, Karnowski, ten Romowicz, Fliks zadawali grube pytania, a Gowin, że nie pamięta albo nie było. Jedyne co Gowin potwierdza, to to co już wszyscy dawno wiemy - że Kaczyński steruje Dudusiem.
  • Odpowiedz
@FanRuskichPierogow jeśli to nie jest gęste, to nie wiem co jest. Gowin nie może konfabulowac i snuć domysłów pod przysięga, wszystko co mówi musi być przemyślane i niepodważalne, bo inaczej może mu się to odbić czkawką.

A on nie dość że mówi konkretnie, to jeszcze wskazuje kolejnych ludzi do wzywania na przesłuchania. Przecież oni po jego rewelacjach muszą wezwać Jarka, nie wiem czego tu więcej chcieć
  • Odpowiedz
@Iskaryota jeżeli tak wysoki ranga polityk spotyka się z byle frajerem co mu napisał smsa i zaprasza go do mieszkania po 1 smsie to tylko potwierdza stan naszego państwa, przecież to mógł być szpieg obcego wywiadu, wystarczyło zrobić kilka fotek ze taka osoba wchodzi do jego mieszkania i mogą go szantażować. Jestem w szoku. A On nigdzie tego nie zgłosił.
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Gowin jest śliski. Był w rządzie PO i PIS. Człowiek bez kręgosłupa, więc z przymrużeniem oka traktuje jego zeznania, ale mam nadzieję, że będą dowody na potwierdzenie jego słów :)
  • Odpowiedz
@Iskaryota: W sensie kogo i na czym wsypał; KONKRETNIE i najlepiej fragment, bo oglądamy chyba inne komisje aparatczyku xD

GOWIN:
-skontaktował się ze mną obcy człowiek, który przedstawił się jak człowiek ze służb
-spotkałem się z nim w wynajmowanym mieszkaniu
- nie sprawdzałem jego wiarygodności, nie dopytywałem z jakich służb, nie wziąłem ochrony, nikomu nie zgłosiłem o
  • Odpowiedz
W sensie kogo i na czym wsypał; KONKRETNIE i najlepiej fragment, bo oglądamy chyba inne komisje aparatczyku xD


@rachuneksumienia: –W czasie rozmowy Zbigniew Ziobro powiedział mi, że naciskano na niego, by użył przeciwko mnie prokuratury, ale odmówił – powiedział Jarosław Gowin.
Przykładowo, Iwona Michałek była zaproszona na spotkanie, o ile wiem do willi premiera, ale to fakt do sprawdzenia. I tam Mateusz Morawiecki sugerował jej dymisję, jeśli nie zgodzi się
  • Odpowiedz
@Kuklak: Dokładnie o tym fragmencie mówię i do niego odniósł się Czarnek.

Iwona Michałek byłaby ministrem koalicjanta, który w wypadku nie poparcia PIS i złamania wspólnych ustaleń działa przeciwko koalicji - odwołanie jej ze stanowiska byłoby nie szantażem tylko konsekwencją podjętych działań.

Czyli Zbigniew Ziobro jednak nie jest tym zły bo nie wykorzystywał prokuratury?( ͡°
  • Odpowiedz
Iwona Michałek byłaby ministrem koalicjanta, który w wypadku nie poparcia PIS i złamania wspólnych ustaleń działa przeciwko koalicji - odwołanie jej ze stanowiska byłoby nie szantażem tylko konsekwencją podjętych działań.


Nie chodzi o popieranie PiSu lub niepopieranie PiSu. Chodzi o popieranie niekonsytucyjnych i bezprawnych działań.

Czyli Zbigniew Ziobro jednak nie jest tym zły bo nie wykorzystywał prokuratury?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czemu pomijasz temat nagabywania Ziobry do tego, żeby wykorzystywał prokuraturę? Kaczyński namawiał do szczucia prokuraturą swojego koalicjanta, a ty nie widzisz
  • Odpowiedz