Wpis z mikrobloga

@FanRuskichPierogow jeśli to nie jest gęste, to nie wiem co jest. Gowin nie może konfabulowac i snuć domysłów pod przysięga, wszystko co mówi musi być przemyślane i niepodważalne, bo inaczej może mu się to odbić czkawką.

A on nie dość że mówi konkretnie, to jeszcze wskazuje kolejnych ludzi do wzywania na przesłuchania. Przecież oni po jego rewelacjach muszą wezwać Jarka, nie wiem czego tu więcej chcieć
@Iskaryota: W sensie kogo i na czym wsypał; KONKRETNIE i najlepiej fragment, bo oglądamy chyba inne komisje aparatczyku xD

GOWIN:
-skontaktował się ze mną obcy człowiek, który przedstawił się jak człowiek ze służb
-spotkałem się z nim w wynajmowanym mieszkaniu
- nie sprawdzałem jego wiarygodności, nie dopytywałem z jakich służb, nie wziąłem ochrony, nikomu nie zgłosiłem o sytacji po
- Jarosław Kaczyński nie ustosunkował się do całej tej sytacji, ale w
W sensie kogo i na czym wsypał; KONKRETNIE i najlepiej fragment, bo oglądamy chyba inne komisje aparatczyku xD


@rachuneksumienia: –W czasie rozmowy Zbigniew Ziobro powiedział mi, że naciskano na niego, by użył przeciwko mnie prokuratury, ale odmówił – powiedział Jarosław Gowin.
Przykładowo, Iwona Michałek była zaproszona na spotkanie, o ile wiem do willi premiera, ale to fakt do sprawdzenia. I tam Mateusz Morawiecki sugerował jej dymisję, jeśli nie zgodzi się poprzeć
@Kuklak: Dokładnie o tym fragmencie mówię i do niego odniósł się Czarnek.

Iwona Michałek byłaby ministrem koalicjanta, który w wypadku nie poparcia PIS i złamania wspólnych ustaleń działa przeciwko koalicji - odwołanie jej ze stanowiska byłoby nie szantażem tylko konsekwencją podjętych działań.

Czyli Zbigniew Ziobro jednak nie jest tym zły bo nie wykorzystywał prokuratury?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co to znaczy nagabywani? :D To że mieli dwie trzy
Iwona Michałek byłaby ministrem koalicjanta, który w wypadku nie poparcia PIS i złamania wspólnych ustaleń działa przeciwko koalicji - odwołanie jej ze stanowiska byłoby nie szantażem tylko konsekwencją podjętych działań.


Nie chodzi o popieranie PiSu lub niepopieranie PiSu. Chodzi o popieranie niekonsytucyjnych i bezprawnych działań.

Czyli Zbigniew Ziobro jednak nie jest tym zły bo nie wykorzystywał prokuratury?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czemu pomijasz temat nagabywania Ziobry do tego, żeby