Wpis z mikrobloga

@waruiny: a wczoraj kolo zakopał to wg. Ciebie trudne znalezisko z TK, a jak mu się spytałam dlaczego jako duplikat, to sam nie wiedział, że coś zakopywał. Taka bezmyślność tutaj jest. Jakbym nie zauważyła, to by lezało jako duplikat, a reszta by pewnie bez czytania poszła w jego ślady. No spoko artykuł ciężki etc. Nie na wykop. Tu się koty sprzedają.
  • Odpowiedz
@DeReFeRencja: keep calm, nieodpowiedni słownikowo znaczy nie odpowiadający wymaganiom, rozumiem że sensowniej to opisać przez "nie nadaje się" ale jednak pozostaje przestrzeń interpretacyjna i możliwość wytłumaczenia użyszkodnika. Co nie wyklucza także jego edukowania co też szlachetnie czynisz, choć można by to zrobić żeby brzmiało mniej bóldupnie. Nie wyklucza także, że gość po prostu nie zawyża średniego ilorazu inteligencji na wykopie, ale chyba dość długo obserwujesz świat, żeby wiedzieć, że gdzie
  • Odpowiedz
@Taiffun: to niech zakopuje z rozumem i tyle. ja jestem spokojna, nawet bardzo, i nie mam buludupy. Sami mi go sugerujecie, ale tak już tutaj macie. Mi raczej chodzi o zasady. Wykop się stacza, admini dają też ciała. etc. Generalnie chaos i nic więcej.
  • Odpowiedz
@DeReFeRencja: Szanowna Pani!

Moje działanie było logiczne i obiektywnie prawidłowe. W ostatnich dekadach poczyniliśmy przeogromny postęp technologiczny, niestety nie nadążył wraz z nim rozwój intelektualny. Zabijanie innych stworzeń dla własnej przyjemności przez istoty rozumne jest złe, tak samo jak namawianie do takiego czynu, co zawiera wypomniane przez Panią znalezisko. Wiem że nie zdziałam wiele niemniej w różnych swoich czynach próbuje przyczynić się do polepszenia świata i czasem bywa iż jest
  • Odpowiedz