Wpis z mikrobloga

#hotelparadise o ja cię właśnie odkryłam nowy reality może już było królowa przetrwania. Będą dymy, same baby " wielkie" influ. Cieszy mnie bo jest Wixon a ja uwielbiam. Może być fajowe. Dziś na zaglądam z ciekawości bo już zapomniałam o tych ludziach z 7. A wyskoczyła mi reklama naboru na island coś tam i pomyślałam o was i o HP i zachciało mi się jakiegoś reality a tu proszę player ????
  • 4
  • Odpowiedz
@Majkelowa: fakt tam się naprawdę dzieje ,ha ha ha ,one są niesamowite i mają charakterki
a co do Wixsona to ...... po wakacyjkach ,nie wiem po co ją tam wzieli,serio ,ona się kompletnie nie nadaj na takie formaty o czym było wiadomo już po edycjach HP
  • Odpowiedz
@Majkelowa: dokładnie,dama na obcasach,niektóre tam też damy ale w swoim życiu prywatnym ,ale Kozarowa tam ?serio, nie wiem na jakiej zasadzie ją tam przyjeli,pewnie na zasadzie ,,układu''
  • Odpowiedz
@Amikamamy Bardziej chodziło o wielkość influ. Wbrew pozorom chyba Wixon jest najbardziej lubianą zwyciężczynią HP z dużymi zasięgami. Chociaż według mnie tam bardziej pasowałaby Eliza xddd
  • Odpowiedz