Wpis z mikrobloga

#danielmagical Ostatnio se poszedłem na rokse bo miałem 200zł na zbyciu a akurat znalazłem ofertę jakiejś blondyny niedaleko akurat 200zł za godzinę. Zajeżdżam pod dom i wysiadając z auta spostrzegam, że jakaś postać mignęła za firanką, uznałem, że to pewnie ona patrzyła kto przyjechał. Podchodzę pod drzwi i pukam, otwiera mi jakaś niska blondyna z czołem wielkości pasu startowego w Modlinie, jak #!$%@? inna niż na zdjęciu na ofercie ale olałem to bo przyszedłem ruchać a nie patrzeć na czyjąś urodę. Wchodzę, ściągam buty, daje jej 200zł i idę do pokoju się przygotować. Kątem oka spojrzałem na pokój obok gdzie normalnie był prawdziwy stulejhouse, zużyte chusteczki, resztki po McDonaldzie i jakieś #!$%@? karaluchy na podłodze. Już chciałem wyjść, ale no dałem kasę to przyjdę, zrobię to co mam i wyjdę. Rozbieram się, zakładam gumę na dicka i leżę czekając aż blondyna przyjdzie. Po chwili blondyna przychodzi i zaczynamy akt seksualny. Oczywiście ja nie jestem jakiś łysy z brazzers więc normalnie rucham na misjonarza. Raz tylko podczas #!$%@? moją uwagę odwróciły jakieś szelesty w na wpół otwartej szafie i mógłbym przysiądź, że widziałem dwoje oczu patrzących jak posuwam blondynę. W tamtym momencie uznałem, że po prostu mi sperma do głowy strzeliła więc nie przykładałem na to większej uwagi. Gdy już miałem dojść, blondyna powiedziała żebym ściągnął gumę i spuścił jej się normalnie do cipy, mówię do niej czy ją nie #!$%@?ło i, że nie chce się #!$%@?ć w roksysyna, ona na to, że spokojnie i, że wymyje na czas. Więc ściągam gumę i spuszczam jej się do cipy. Usatysfakcjonowany idę do łazienki obok w celu umycia się i ubrania. Wychodząc już czysty i gotowy do wyjścia patrzę a przez korytarz przemyka mi jakaś świnia czy #!$%@? wie co na czworaka. Zacząłem biec do przedpokoju myśląc, że to zwierzę będzie mi chciało pogryźć buty. Dochodząc stanąłem dęba, to nie żadna świnia czy inny pies tylko jakiś półnagi rudzielec w okularach patrzący na mnie z wcześniej wspomnianego pokoju stulejarza. Zacząłem krzyczeć kim on #!$%@? jest i czemu #!$%@?ł po domu na czworaka, on tylko powiedział bym się ubierał i wyszedł bo musi spędzić czas z dziewczyną. Chcąc uniknąć jakiejkolwiek sprzeczki w nie swoim domu poszedłem ubrać buty. Jeszcze tylko wychodząc spojrzałem w stronę pokoju blondyny, a tam #!$%@? ona siedzi rozkraczona a ten rudzielec wylizuje jej cipe w którą jeszcze przed chwilą się spuściłem. Uznałem, że lepiej już się ulotnić i wyszedłem z tamtego domu bez słowa. #patostreamy
HelenaHarper997 - #danielmagical Ostatnio se poszedłem na rokse bo  miałem 200zł na z...

źródło: temp_file1952715109389386440

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.