Wpis z mikrobloga

@adi997: Z tych 2 to raczej overmax, chociaż ja osobiście brałbym Kruger Drive. Mam teraz Kruger Move, ale Drive jest dużo lepszy od niego.
  • Odpowiedz
@Yao: Używałem jeden dzień Lumii 800, poza niesamowitą czernią ekranu nie oczarował mnie ten telefon (a raczej system) ani trochę :]
  • Odpowiedz
@adi997: Sam używam LG L9 pierwszej generacji i jak najbardziej moge Ci go polecić bo z tego co wiem ceny ostro poleciały w dół.
  • Odpowiedz
@adi997: Kupiłem MOVE zaraz po jego premierze, jakoś w lipcu u nich na stronię za niecałe 500 zł (udało mi się, bo zeszły w moment podobno), dostałem go w parę dni. Jak za te pieniądze wtedy to byłem bardzo zadowolony. Wykonanie ok. Firma dopiero się rozwija, ale produkty ma ok. Wypuszcza aktualizację co jakiś czas, chociaż u nich jest android 4.1 i to czy będzie wyższy nie zależy od nich a
  • Odpowiedz
@adi997: A no i zapomniałem dodać duży plus. System android jest praktycznie czysty, co przekłada się na dość płynne działanie. Nie wrzucają do niego żadnych niepotrzebnych śmieci.
  • Odpowiedz
@adi997: Szczerze mówiąc to nie używałem ich, bo muzyki słucham na mp3. Ale z tego co kiedyś sprawdzałem to są takie normalne, żadnych rewelacji.
  • Odpowiedz