Wpis z mikrobloga

Pustka po Bates Motel nadal nie wypełniona niczym.

Obejrzane American Horror Story - zero klimatu, duszki popyerdalające z ludźmi ramię w ramię w ilości hurtowej przestają emocjonować po drugim odcinku. Jakim cudem to ma takie wysokie oceny to ja nie wiem.

Morderczynie - słabizna, jeden ze słabszych i bardziej drewnianych seriali ostatnio. Podoba półka drewnianego aktorstwa i fabuły ciętej łopatą jak Lipowo.

Ostre przedmioty - bardzo dobre, ale krótkie, już obejrzane. Łyknięte od piątku do niedzieli.

Teraz na tapecie Zamęt, nawet dobrze się buja.

Ciekawe czy jeszcze jakiś serial wkręci mnie tak mocno jak Bates Motel :( Ależ to było świeże, dobre i nowatorskie.

#seriale #vod #netflix #player #hbo
LezliNilsen - Pustka po Bates Motel nadal nie wypełniona niczym.

Obejrzane American ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-08 122717

Pobierz
  • 13
@Solution_wieleotwartychdrzwiQwantom: The wire przemęczyłem. Ostatnie 2 sezony to dosłownie w siebie wmusiłem. Gdyby nie to, że oglądam seriale zazwyczaj pod trening to bym pewnie o tym zapomniał w ogóle.

Mr Robot mam w backlogu, ale jakoś do mnie ten opis nie przemawia :/ Pewnie wkrótce się zmuszę.

Sukcesja - jakieś takie polityczno korporacyjne rozgrywki są dla mnie kompletnie nieciekawe :/

Lubię taki ciężki, mroczny, smutny, przygnębiający klimat.
Chociaż są wyjątki, bo
o czym w skrocie te 5 sezonow Bates Motel? ale bez spoilerow prosze


@mohawk: o postępującej chorobie psychicznej chłopaka, wiążących się z tym konsekwencjami + przeplatające się wątki poboczne ale wciąż powiązane z tym.

Ogólnie nie ma nudy ani przez chwilę od początku do końca. Bohaterowie zayebiście narysowani, aktorstwo absolutny sztos. Cały film miodny, gęsty, realistyczny. Kozacki montaż, zdjęcia, oddany klimat małomiasteczkowy.
nie oglądałem zagłady domów Usherów. Sukcesja obok Mr Robot ma najlepszą ścieżkę dźwiękową w serialach obie są perfekcyjne, a Mr Robot ma najlepsze zdjęcia w serialach w ogóle. W obydwu serialach aktorstwo jest genialne. Mr Robot to thriller/dramat i w jakimś ułamku kryminał. Sukcesja to dramat rodzinny/biznesowy i po części polityczny.


@Solution_wieleotwartychdrzwiQwantom: przekonałeś do Mr Robot. Wrzucimy na ruszt.