Wpis z mikrobloga

@eSss: to jest 6 stów. niby niedużo, ale i niemało. xd
mam swojego 3 lata juz(zaraz po premierze chyba), ani nie steknał, o grzaniu się, czy helikopterze nie wspomnę. imo, dopracowane, więc używki brać nie ma chyba strachu.
ale jednak wolałbym dołożyć, i wziąć nówke.
zawsze to gwarancja, a i zapach nowej konsoli o poranku... ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@dos_badass no właśnie wiadomo nowa to co innego rozpakowanie itp, te emocje xd ta za 1400zl jeszcze 10 msc gwarancji, mam dylemat 600zl różnicy
  • Odpowiedz
co prawda to prawda, xbox series x zaprojektowany jest świetnie, stoi u mnie za telewizorem i jest cichy tak jakby nie istniał, niesamowity sprzęt


@keep_it_real: piona, od nastu lat team xklocek. xD
@eSss dołóż miras. wiem że nie zawsze jest, ale warto. nówka, rozumiesz?! a teraz zamknij oczy na chwilę...
nówka konsola! pierwszy unxboxing, aktualizowanie(#!$%@?ący proces xD), logowanie, (rejestrowanie na MS, gwarancja!)ustawianie pod siebie, i pobieranie i instalacja...
i nowy padzik,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dos_badass wiem właśnie że nowa to co innego, chyba się zdecyduje na nową, najwyżej sprzedam jak nie będzie czasu dużo żeby grać, nigdy w sumie Xboxa nie miałem, ostatnio PS4 była, trochę martwi mnie że trzeba baterie do padów wymieniać
  • Odpowiedz
@eSss:

trochę martwi mnie że trzeba baterie do padów wymieniać


@eSss: no sorry, ale tu #!$%@?łes. xD
możesz wierzyć bądź nie, ale baterie trzymają tak, ze czasem cieżko uwierzyc. kilka tygodni, jeśli grasz po kilka godzin dziennie.
przynajmniej u mnie, choć też nie katuję go non stop.
kupujesz aku, i cyk.
padzik prima sort, pamiętaj zeby go też uaktualnić.
  • Odpowiedz
@biczek: Mój też głośniej chodzi. Co prawda nie jak ps4, ale jest ewidentnie słyszalny pod obciążeniem. Nie chce mi się wysyłać na gwarę, bo nie wiadomo czy by w ogóle to zrobili i chyba sam po okresie gwarancyjnym, który mi się niedługo kończy, rozbiorę wyczyszczę i wymienię pastę.
  • Odpowiedz
@eSss mam od kilku dni xa, za około 1400 z Pepper.pl płacąc jakimiś dziwnymi kuponami, było trochę strachu ale poszło gładko, polecam tam zaglądać :)
  • Odpowiedz
@eSss: Też myślałem nad używką, finalnie złapałem nówkę w Media Expert za 1899. Szukaj takiej promki i bierz nowego. Przy rejestracji Microsoft często losowo dorzuca miesiąc - dwa gwarancji więcej więc imo warto dołożyć te kilka stówek bo 10 miesięcy zleci bardzo szybko a tak masz ekstra 14 więcej to +- 35zl dopłaty za miesiąc. Dla spokojnego snu imo warto :)
  • Odpowiedz
To ja od razu zadam pytanie, o co chodzi z tymi ultra tanimi używkami w stanie idealnym i na gwarancji za 1000 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tak serio pytam, jak kogoś można oszukać przy odbiorze osobistym ?
  • Odpowiedz