Wpis z mikrobloga

@LenoV12: A ja sraaaaammm na jego oswiadczenie. A tak na poważnie to moze on działać w zmowie np. z ta sasiadką ktora za grosze wynajmuje drugie mieszkanie Mariuszka i pewnie by jej pasowało aby juz nic za to nie płacić. Z tego co wiadomo to ona uzywa jego mieszkania a wzamian opłaca mu jedynie czynsz i prad wiec jest sporo na plusie miesiecznie
@LenoV12: nigdy, Andrzej już z miesiąc temu chyba pisał na diskordzie, że "odbija", nie wiem czy go moderator nastraszył czy sam Andrzej stwierdził, że "za ostro" jest już na tych strimach i nie chce być doklejany do ekipy moderatora i skrzata. Taki dobry sąsiad, który chciał pomagać, tak sobie tym mordę wycierał nagle mówi, że odbija xD
@Promyczek911: Jesli to prawda, to pasuje do tego co napisalem. Ciekawe jaka Mariusz ma z nią umowe, pewnie na gębę... W takim stanie to on nic nie zdziała a tu by trzeba szybko ja eksmitowac i zaczac normalnie wynajmowac to drugie mieszkanie bo obecnie to on jest ostro ruchany na kase. O ile on wg. ma dwa mieszkania :D Bo moze jemu sie wydaje ze ma a juz dawno tamto stracił