Wpis z mikrobloga

  • 0
@Templar Plastikowe szklanki to szklanki do picia wykonane z tworzyw sztucznych, takich jak poliwęglan, akryl lub polipropylen. Są lekkie, wielokrotnego użytku, przenośne i bardzo często nietłukące. Plastikowe szklanki są dostępne w różnych rozmiarach, stylach i kolorach.

Nawet IKEA ma szklanki nietłukące.

Więc nie, szklanka nie musi być szklana ale musi posiadać odpowiedni wygląd aby być szklanką, tak jak kufel czy kieliszek.
  • Odpowiedz
  • 0
@radziuxd trzeba być idiotą żeby myśleć w ten sposób. Masz szklanko kubek? XD Co to ma wspólnego z językiem? Jesteś dzban? Szklanka to rodzaj naczynia. To, że w naszym języku jest to słowo skojarzone ze szkłem to nie znaczy że jest to jedyny język świata ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: Ja nie mówię, że to jest jedyny język świata, ale akurat tym językiem się posługujemy w tym wątku. I to ma wspólnego, że rzuciłeś w telewizor czymś, co jest jednorazowym, plastikowym kubkiem i udajesz, że nie jesteś debilem, bo "to była plastikowa szklanka". xD
Ale luz, to i tak jest nic po tym jak przeczytałem niedawno wątek, że jacyś kosmici sobie wymyślili ortografię w polskim języku i w ogóle
  • Odpowiedz