Wpis z mikrobloga

Największym hamulcowym przywracania praworządności w Polsce jest niestety Andrzej Duda. Ten koleś wybrał interes Kaczyńskiego kosztem racji stanu. Przypomnę że za granicą Polski toczy się wojna, którą niestety wygrywa wrogie wobec Polski państwo jakim jest Rosja. Tymczasem w Polsce, prezydent swoimi decyzjami przyczynia się do utrzymywania chaosu w państwie. Nie wiem jak się to wszystko dalej potoczy, ale jak Dudzie skończy się kadencja, Tusk nie powinien mieć dla niego żadnej litości. Powinny być rozliczone jego wszystkie bezprawne i niekonstytucyjne decyzje, a być może kiedy straci immunitet powinien być oskarżony o zdradę stanu. Zero litości dla tego kolesia, jak widzę tę jego sztuczną nadymaną gębę pełną pseudo patosu, to aż mi się rzygać chce.

#bekazpisu #tvpis #sejm #bekazprawakow #polityka
  • 7
@LysiejacyKonkubentTwojejMatki: ta ulana #!$%@? powinna zdechnąć w pierdlu

@Zenek_ i to wszystko przy podsłuchiwaniu opozycji, machlojach, ogromnej propagandzie i majsterowaniu przy wyborach (wozy, pierwszeństwo dla seniorów).
Ten śmieć nie sprawuje władzy legalnie.

Panie Bożu proszę, niech nie skończy się na kilku pokazowych procesach - niech do pierdla idą dziesiątki pisowców z nielegalnie urzędującym debilem na czele
@LysiejacyKonkubentTwojejMatki: najgorszy prezydent w historii. Komoroś był od niego lepszy. Kwachu to był przy nim intelektualista. Jeszcze żaden prezydent nie miał swoich obywateli tak głęboko w dupsku. Tylko partia, partia ponad wszystko. Rzygać się chce na jego widok.

Pociesza mnie tylko myśl, że po skończonej kadencji on też jest skończony w wielkiej polityce. Jemu się jeszcze marzyła zagraniczna kariera polityczna. Jak on jest pośmiewiskiem całej politycznej Europy. O czym on marzy.