Wpis z mikrobloga

@Wodowy11: był biedny i poszkodowany przez życie. Brak matki, więzienie, źle towarzystwo, bezdomność. Przecież sam z siebie nikt nie zaczyna wąchać rozposzczalnika. A to, że bił pijany Leszka to bardzo źle, że to robił ale to jakiś chory epizod, który nie podsumowuje w żaden sposób jego życia
@POgromcaCentaurow: życie które miał przed poznaniem Kononowicza to było 90% jego życia, a reszta która widzieliśmy to tylko wycinek.. miał smutne życie. Brak rodziny, pudło, bedomnosc to niszczy człowieka
@Wodowy11: Ja pamiętam natomiast jak na jednym z dawnych filmów chwalił się, że może zrobić syf (chyba chodziło o jakiś hotel) i nie musi tego sprzątać, bo ma pieniądze i od tego są sprzątaczki, generalnie przekaz był taki, że jest kimś więcej niż osoby od sprzątania. Utkwiło mi to w pamięci bardziej niż wszystkie jego znane szerszej publiczności wady typu: olkoholizm, nitro itd, więc dla mnie od zawsze była to postać
@NAIZDUP: no tak bo ciężko znaleźć jakąkolwiek pracę i wynająć sobie choćby pokój. Były już setki programów o bezdomnych i 99,9% z nich po prostu wybiera takie życie i choćbyś dał im mieszkanie i pracę to mają na to wywalone. Nie chcą także znaleźć pracy i przez miesiąc mieszkać w jakimś przytułku a później wynająć cos bo nie można tam pić. Tam samo z pracą z zamieszkaniem.