Wpis z mikrobloga

@tellet Człowiek zdaje biole rozszerzona, kończy medycynę, klepie dyżury, jeździ na konferencję, a tu wystarczy przyjść powiedzieć, że są narządy takie i takie ,cyk pora na csa xd
  • Odpowiedz
@Lohengrin: no i niby taki z ciebie lekarz, ale już czytanie ze zrozumieniem leży, bo w obrazku było tylko o płciach i andrologu/ginekologu, więc można założyć, że dotyczy to problemów dotyczących tych części ciała, którymi zajmują się ci lekarze.
Teraz jeśli ktoś się identyfikuje jako śmigłowiec albo "niewiadomo co", to dla niego jest na początek psychiatra.

@ananasowy mhm, tak jak wepchnięcie tego ono pod tramwaj, co nie? "5 lewaków
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1 @tellet ja osobiście zalecam chodzenie do ginekologa, jeżeli się posiada żeńskie narządy płciowe, a do androloga w przypadku posiadania męskich narządów płciowych.

I polecam się też douczyć, że płeć biologiczna to nie to samo co tożsamość płciowa.
  • Odpowiedz
@Amishia ja mam tylko takie pytanie male bo lubie rozumiec. Mianowicie jak to sie stalo ze nagle nastapil taki boom na niewiadomo ile tozsamosci plciowych, zaimkow itp, a wczesniej zabardzo tego nie bylo? Ci ludzie nie istnieli czy jak? W sumie jeszcze drugie - dlaczego dotyczy to glownie osob mlodych, nastolatkow tudziez studentow, doroslych (30-40+) juz jakos niebardzo?
  • Odpowiedz
@span_chi nie znam odpowiedzi na to pytanie. Dodam, że sama nie rozumiem i cisnę bekę, jak widzę jakieś piosenkarcze czy inne aktorum xD

Jednak rozumiem, że ktoś może nie czuć się dobrze w swoim ciele. Takie osoby powinny mieć możliwość zmiany płci.

Nie rozumiem za to naśmiewania się i braku rozróżniania czegoś co jest oczywiste. Bo narządy płciowe to nie to samo co mamy w głowie.
  • Odpowiedz
Teraz jeśli ktoś się identyfikuje jako śmigłowiec


@tellet: nie mogę jacy wy żałośni jesteście xD znowu ten chochoł sprzed 20 lat z 4chana. Zastanawiam się czy prawaczki są takie głupie, że naprawdę wierzą, że ktoś faktycznie broni tezy, że helikopter to część tożsamości LGBT czy na tyle naiwni, że wierzą, że kogokolwiek ten żart śmieszy.
  • Odpowiedz
ktoś się identyfikuje jako śmigłowiec albo "niewiadomo co"


@tellet: ja czekam na dzień kiedy prawaki zaczną identyfikować się jako śmieszne osoby, to może w końcu wymyślicie coś co nie jest sucharem
  • Odpowiedz