Wpis z mikrobloga

@dr_papieros Robisz jedno kompleksowe badanie na kilku maszynach przed. Cen obecnych nie znam, bo sam robiłem prawie 10 lat temu i bardzo polecam.

Zakaz wchodzenia do saun, jezior itp. przez 3 miesiące. Sporty siłowe? Nie wiem. To zależy od metody. Ja tam wolałem się maksymalnie oszczędzać. L4 dają na ok. 3 tygodnie, bo niby ZUS się czepia miesięcznych.

Polecam też sprawdzić jak masz ubezpieczenie grupowe czy nie dadzą ci jakiegoś hajsu za
@dr_papieros Wizyta jednodniowa, kwalifikacja plus zabieg, rano ok 9 godziny seria 5 czy 6 badań, jaka wada wzroku, wszelkie pomiary, etc, o 15 gdy już źrenice wróciły do normalnych po wcześniejszch kroplach na rozszerzenie był zabieg. Przed zabiegiem Ketonal+syrop na uspokojenie, trzy razy oczy zakropione środkami znieczulającymi. Sam zabieg już bezbolesny, teraz tylko oczy parę razy dziennie zakrapiam sztucznymi łzami. Siłka pewnie z dwa tygodnie pauzy wystarczy, basen czy saunę jeszcze odpuszczam,
@baxiu90 Tak. Dalej codziennie budzę się z uśmiechem na ryju, że widzę nawet te mikro pęknięcia w suficie dokładnie. A kiedyś ostro widziałem tylko na ok. 20 cm do przodu przy -3,75.

BTW. Nie możesz nosić soczewek 2 tygodnie przed badaniem kwalifikacyjnym.

Z efektów niepożądanych to przez pierwsze kilka dni strasznie mi się kleiły powieki do oczu i czułem "piach" pod nimi. Przepisali mi wtedy żel Thealoz Duo i przeszło po tygodniu.