Wpis z mikrobloga

#jestesmydymaniprzezrzad #polityka #heheszki

Ważka ankieta, bo @mati1990 (trzydziestolatek mieszkający z mamą, pracuje na prywatnej uczelni jako gość od resetowania komputerów, hobby: rowerek i druciarstwo komputerowe) ciągle narzeka że mu TUSK nic nie dał.

Co Tusk ma dać matiemu1990?

  • Rower 3.2% (2)
  • Dwa rowery 4.8% (3)
  • Zmiotkę do kurzu 20.6% (13)
  • Seks socjalny 52.4% (33)
  • Mieszkanie 7.9% (5)
  • 800+ 11.1% (7)

Oddanych głosów: 63

  • 20
@Filipterka25: jesteś aż tak głupi żeby nie zrozumieć kilku zdań xD
-powrót z tymczasowego 23 vat na 22 (marzenie vat na elektronikę jak w niemczech 8% xD tylko w tym roku mi państwo #!$%@?ło 2 miesiące pracy w vacie)
-likwidacja podatku od oszczędności
-likwidacja podatku od sprzedaży prywatnych rzeczy
-waloryzacje wypłat czemu tylko podnieśli 500+ na 800, emerytury też waloryzują, a zwykły człowiek jest przez wszystkich dymany?! Czas na program wypłata+
To właściwie wszystkie swoje wypracowane pensje prawie wydales na rowery i elektronikę z tego wynika ziomek?


@Adi18: o, witamy kolegę, odwinę z folijki: mati1990 wydaje mniej-więcej 100% swojej wypłaty na różne tego rodzaju zabawki,gdyż mieszka z mamą, co go żywi.
@Adi18: to już rola państwa wprowadzić mechanizm tak aby obniżając vat spadły ceny :) oni są od myślenia i nie będę zabierał ich pracy. rocznie 200, za to mam jakąś fajną książkę do kolekcji ktorej cały czas mi szkoda kupić, wyciągnąć z portfela 200 słabo ale jakby było rocznie 200 więcej? to już mógłbym się skusić.
Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby aż tyle wydawać w ciągu roku na takie zabawki


@Adi18: Pogadaj z @L3gion - to jest naczelny matiolog wypoku.

Ale tak, to jest możliwe - mati1990 nie #!$%@? się w tańcu, i rower to musi być zawsze nówka za kilkanaście tysięcy. Repeat every foczy year.

. rocznie 200, za to mam jakąś fajną książkę do kolekcji ktorej cały czas mi szkoda kupić, wyciągnąć z portfela 200
@Adi18: nie, kupiłem raz i reanimuje trupa do póki rama się nie rozsypie xD
gość widzę że mocno zakręcony w tuska i nie pasuje mu każda odmienna opinia - coś jak pisowiec do kaczuchy
@Adi18: żeby nie było tym razem na wyborach musialem głosować na tuska i jego bandę złodziei, bo przy nim jednak było lepiej. Ale jak stał za stwierdzeniem że nas nie stać na 500+
@L3gion: VETO!

Po polegnięciu zero_dwa, synabozego, sabuligi, jak-mu-tam-było co robił trollkonta i obrażał swoją własną matkę oraz ucichnięciu tego, co chciał bzyknąć kolejną własną matkę i siostrę mamy mały zapas interesujących użytkowników.