Wpis z mikrobloga

Rozdajo pieniądze 2!

Poprzedni konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Postanowiliśmy go powtórzyć (tylko nie każcie mi przepisywać znowu nicków).

Tym razem zasady są już stałe. Wygrywa jedna osoba, plusowanie do godziny 20, wysokość wygranej 4000PLNc.

Dodatkowo możecie nam pomóc w konwencji losowania: kogo wpis z pomysłem na nie będzie miał najwięcej plusów,

tak je przeprowadzimy (i dostanie tysiaka). Oczywiście musi się zawierać w granicach przyzwoitości i wykonalności.

Losowanie przeprowadzimy jutro.

Polecam także założyć konto na http://2mln.plncoin.org. Każde konto dostaje 100PLNc i dodatkowe 30PLNc za każdego zwerbowanego usera.

#kryptowaluty #plncoin #plnc #rozdajo #pieniondze #januszebiznesu #konkurs
  • 36
ta moneta musi mieć najpierw jakąś wartość


@Siwariusz: no to napisałem przecież "wypromować".

Jak ktoś ma za duży premine


@Siwariusz: a skąd wiadomo jaki premine ma moneta? jest np. 1 mld monet ogółem i skąd górnik ma wiedzieć czy kopie blok zaczynający się od 100-milionowej monety czy 10-milionowej?
@tidcah6gidob2ss3: O #!$%@? ale się spinasz żeby ci żyłka nie pękła. Widzę że chcesz zmieniać świat. Naprawde musisz sobie poczytać trochę o premine, sam nie jestem ekspertem w tych sprawach może ktoś rozwinie temat. Ale nie da się kopać monety bez portfela, więc oni już mają portfel lub go kończą, tylko nie udostępniają żeby nie można było jeszcze kopać, udostępnią go gdy ruszy waluta i wszyscy będą mogli kopać na równych
@Siwariusz: widze, że nie jesteś ekspertem. da się kopać coiny bez portfela. o ASIC słyszałeś? nie potrzebujesz portfela do kopania tylko oprogramowanie minera CPU/GPU/ASIC. portfel jest Ci potrzebny tylko jak kopiesz P2P.

Sam się spinasz ;) ja się będę z Was śmiała jak teraz z ludzi, którzy siedzieli an curexie, ostrzegałam dawno temu, że maja backdoory i nie szyfruja haseł.
@tidcah6gidob2ss3: Ekspertem nie jestem to prawda, ale ty nie do końca mnie zrozumiałaś. Jak chcesz kopać walutę bez klienta, jak kopiesz na poolu to ty nie musisz go mieć, ale ktoś wyżej już tak.

edit: A i ze mnie nie musisz się śmiać, nie mam zamiaru kopać PLNcoina, zresztą nawet nie mam czym.
postaram się, żeby waluta która została kopana przed publikacją portfela nie mogła się wybić.


@tidcah6gidob2ss3: a Ty co, z drzewa się urwałaś? Przespałaś ostatnie parę lat? 90% walut ma premine. A waluta o której mowa przynajmniej ma to zrobione uczciwie, bo cały premine idzie do rozdania, a deweloperzy nie zostawiają dla siebie nic. Kreujesz się na znawczynie tematu, a nie potwierdza tego nic co piszesz tutaj.

Z resztą, będziesz mogła sprawdzić
@roykovsky:

nie potrzebujesz portfela do kopania tylko oprogramowanie minera CPU/GPU/ASIC


czyli to co napisałam tylko inaczej to określiłeś.

Z resztą, będziesz mogła sprawdzić w block explorerze jakiej wielkości był pierwszy blok (premine) i resztę. Ale to co wyżej napisałaś to jest zwykłe cebulactwo.


i to własnie sprawdzę