Wpis z mikrobloga

Jak wygląda teraz sytuacja z efajami? Ja zatrzymałem się na czasach gdy kupowało się efajka, gotowe liquidy, zalewało i "paliło". Później weszła jakaś ustawa, że trzeba było kupować glicerynę, olejki, nikotynę i mieszać samemu. Jak to teraz wygląda? Chcę rzucić faje albo chociaż ograniczyć poważnie.
INB4 gejostwo

#epapierosy
Bodzias1844 - Jak wygląda teraz sytuacja z efajami? Ja zatrzymałem się na czasach gdy...

źródło: vaping100621

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: liquidy z mocą tzn nikotyną sprzedawane są wyłącznie w opakowaniach 10ml ale średnio się to opłaca bo za dobry olejek trzeba dać ok 25-30zł, można też kupować premixy w sensie że gotowy roztwór z aromatem do którego trzeba dolać osobno dokupioną bazę nikotynową (np. 20ml premix + 20ml b.nik. o mocy 20mg da ci moc 10mg gotowego liquidu) noo i taka mieszanka 40mililitrowa wynosi ok 45zl
  • Odpowiedz
  • 0
@fishery muszę się w to zagłębić xD dlaczego oni wszystko utrudniają.
A jeśli chodzi o sprzęt to co teraz jest w modzie?
Kiedyś miałem fajka z akumulatorem 18650, nakręcany zbiorniczek i wymienne grzałki.
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: Kup sobie poda Veev One albo Vuse. Lepiej Veev bo ma ładowanie USB-C, ale ostatnio ciężko niektóre wkłady dorwać, więc najlepiej oba i używać na zmianę. Smak wkładów do wyboru. Osobiście palę tylko miętowe bo najbardziej przypominają mi mentolowe fajki.

Jeśli chcesz rzucić to nie polecam nic innego na początek bo zmęczysz się mieszaniem, dolewaniem, itp. i wrócisz do fajek. Z Vuse i Veev doświadczenie jest podobne do palenia lub
  • Odpowiedz