Wpis z mikrobloga

@Ranger A nie myślisz że to może być kwestia jakieś Twojej bańki? Ludzie jednak często się tym tak nie chwalą. Ja np. do niedawna nie znałem na żywo żadnej pary gejów, a znałem parę kobiet, które były razem. Nie wiem czy to od razu musi być jakaś zależność, chociaż oczywiście tylko głośno myślę, prawie nikogo ze społeczności nie znam.
  • 0
@StardustInSpace: nie mam takiego, to akurat jeden z pierwszych wyników google odnośnie same-sex marriage, a wikipedia to potwierdziłia, że u kobiet jest to odrobinę popularniejsze zjawisko (ale widocznie bardziej się z tym kryją, a przytoczone powyżej "trzymanie się za rękę" nie jest jednoznacznie identyfikowalne jako bycie homo)
@Ranger więcej jest lesb, wynika to z dużej ilości konserwatystów w kraju (PiS / Konf) którzy są starymi erotomanami i jak widzą geja to mówią - FUJ - za to gdy widzą kobiety to - ale bym je, ciam ciam ciam
@Ranger: jestem w 4 letnim związku z kobietą, mieszkamy razem ale nie wyróżniamy się (w sumie względem stereotypowych lesb jesteśmy tymi "kobiecymi"). Nie trzymamy się za ręce publicznie itp (w sumie po co ryzykować xD)

Prawdopodobnie spotkałeś ale nie wiesz, że są lesbijkami.