Wpis z mikrobloga

Podoba mi się ten nowy jakże zacny pakt ala Ribbentrop-Mołotow ale cały czas nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy.
Czemu on jest #!$%@? taki uparty? Cały czas wsiada do tych samochodów kolegów i żony by pokazać że ma prawko a nigdy nie nagra jak nim jedzie. W czym problem ogarnąć to co nawet zaszczany menel zrobił w kilka miesięcy? Przecież to nie ma nawet jakichś sztywnych godzin by się szkolić.
By się przejechał trochę coś nagrał w trakcie jakiegoś lajta i by było po sprawie ale cały czas jest tylko wyparcie i nic więcej xD
No nie mogę z wami widzowie...

#kononowicz
KnurSwiata - Podoba mi się ten nowy jakże zacny pakt ala Ribbentrop-Mołotow ale cały ...

źródło: obraz_2024-01-05_113211327

Pobierz
  • 13
@KnurSwiata: Trochę chyba przesadzasz, widocznie jechał gdzieś to lajta nagrał z samochodu. Prawka mieć nie musi skoro widocznie nie potrzebuje (ale by mu się na pewno przydało).
Jednakże ciekawi mnie poruszony w najnowszej deko gangsterskiej aferze z pobiciem za 4 tysiące wątek "wrzucenia zdjęcia jego samochodu" ciekawe na co mu samochód jak prawka nie ma xd
@KnurSwiata: Kasa i potrzeba moze być problemem. Co do tego nagrywania sie w aucie to troche się zgadzam, ale co do zrobienia prawa jazdy to nie jest takie hop siup, to kosztuje kilka tysięcy podliczając całość a on obecnie jest w trackcie procesu z rudym więc pewnie nie ma kasy. Dwa możliwe że nie ma zwyczajnie potrzeby na coś takiego, menel zrobił prawko aby mieć kontent i mieć chałupe na swoje
@Midnight_Animal: Posiadam prawo jazdy ale nie korzystałem z niego od 16 lat. W mieście wojewódzkim posiadanie prawa jazdy i samochodu nie jest konieczne do przeżycia dla człowieka nie posiadającego gromadki dzieci albo biznesu wymagającego przewożenia towaru.
Wiele można zarzucić Olowi ale ten argument z brakiem prawa jazdy jest najbardziej żałosny z wszystkich.
@hiroeX_: @Mlotobrody Ale mi nie chodzi o to że nie ma prawa jazdy, może sobie i nie mieć. Tylko o to że chłop ewidentnie ma z tym ogromny kompleks i robi wszystko by tylko nikt mu tego nie zarzucił. A jest to naprawdę nie taka trudna sprawa by to ogarnąć zamiast się wyręczać kolegami szoferami cały czas
@Mlotobrody: Tylko że ta sama osoba nie posiadająca prawa jazdy naśmiewała się z menela że ten prawka nie ma. Menel sobie prawo jazdy zrobił, samochód kupił to się Olgierdano dalej z niego śmiał że gruza kupił. Podobny był wątek ze słabą maturą menela i śmianie się z jego wykształcenia będąc samemu fryzjerem po zawodówce. To jest jedna sprawa. Drugą sprawą jest tutaj przesiadywanie w samochodzie i jak małe dziecko którego ojciec
@KnurSwiata tak jak przedmówcy napisali, spokojnie da się żyć bez prawka w mieście ale dziwi mnie że taki chłop jak Olgierd czyli typowy kozak i macho nie posiada jednak tej dosyć podstawowej umiejętności, zwłaszcza kiedy nawet takie kreatury jak Kosno czy Knur ją mają
@KnurSwiata: A on prawa jazdy nigdy nie miał czy je stracił? Miewa olkoholiczne ekscesy, jeśli odebrano mu prawko po jakiejś akcji po pijaku to może siedzi w nim z przyzwyczajenia (jak to robi wielu mężczyzn żeby się schować przed partnerką/odstresować).