Wpis z mikrobloga

Powiedziałem sobie, że nie kupię, za duże, nie ma miejsca na kwadracie, drogo itd. ale ten zestaw jest tak zajebisty, że jednak się złamałem. Co prawda jak ogłosili to liczyłem na zamknięta konstrukcje jak nowy zamek. Dużo fajnych smaczków nawiązujących do filmu oraz ciekawych rozwiązań budowania, dużo figurek, świetny design. Zajebiście się prezentuje na półce. Polecam, składałem z różową przez kilka wieczorów, wg niej najlepszy zestaw ever jaki składaliśmy do tej pory.

#lego #chwalesie
marcu56 - Powiedziałem sobie, że nie kupię, za duże, nie ma miejsca na kwadracie, dro...

źródło: temp_file4794904574156064682

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@marcu56: WOOOOW! Moje marzenie, żeby mieć własne mieszkanie i sobie ten zestaw złożyć <3. Teraz jestem w 100% przekonany, że go kiedyś kupię :D. Dzięki za inspirację, Mireczku :)
  • Odpowiedz
@thus: zestaw był wydane w 2023 i prawdopodobnie pozostanie na rynki do 2026 lub 2027. Później ceny polecą w kosmos na 4k.
Mieszkanie możesz kupić sobie koło mnie :) Nawet zerknąłem na ceny. Coś mniejszego możesz kupić, 67m2 ktoś wystawił za 300k, rynek wtórny, 73 m2 za 350k, widzę, że te większe się wysprzedały, dziwne.
  • Odpowiedz