Wpis z mikrobloga

#1670 Niby śmieszny, ale zaśmiałem się tylko 2 razy, przy the office śmiałem się bez przerwy. Nie wiem o co chodzi, ja jakby rozumiem te żarty i że ma być cringe i że memy, ale jakoś tak nie wiem. ( ͡° ʖ̯ ͡°) No ale fajnie że powstał jakiś polski serial, który zbiera takie dobre recenzje, trzymam kciuki za dalsze sukcesy.
  • 16
  • Odpowiedz
Nie wiem o co chodzi, ja jakby rozumiem te żarty i że ma być cringe


@Czysto: To ciekawe, bo ja mam wrażenie, że w 1670 komedii żenady jest jakieś 10-20%, podczas gdy w The Office podchodzi pod 50-60%.
  • Odpowiedz
@Czysto: serial w miare niezly, szczegolnie glowna postac. Jedyne co praktycznie zniszczylo mi caly seans to corka Jana Pawla. Film praktycznie non stop mrugal do widza burzac czwarta sciane i nawiazujac do wspolczesnosci ("dla mnie za malo zolty") itd. Tylko postac corki walila wspolczesnoscia jak mlotem rzucajac tematami 21 wieku jak zmiany klimatyczne itd. Nie mrugala do widza, po prostu walila prosto z mostu i wydawalo mi sie to totalnie idiotyczne,
  • Odpowiedz
@Czysto: A mi fakt, że czasem prychałem wystarcza, lepsze to niż kolejne komedie z Karolakiem i innym TVNowskim badziewiem z białym plakatem. Kreatywne, ryzykowne, szanuję twórców za ten serial i czekam na sezon drugi,
  • Odpowiedz
@Czysto: jak się nie śmieje praktycznie na żadnej komedii, tak tutaj parę razy parsknąłem śmiechem, co świadczy, że jest całkiem całkiem, ale to trzeba kojarzyć trochę z historii i z naszej obecnej popkultury, bo jest masa nawiązań.
  • Odpowiedz
@Czysto: Ja sie nie smialem, ale bardzo mi sie podobal, tj scenografia, kostiumy no i przede wszystkim pokazanie takiego typowego polaka, chlopka roztropka co to wszystko bierze na chlopski rozum, mimo ze jest niby szlachcicem. Czasami to wydawalo mi sie wrecz smutne, ze zyje w kraju w ktorym spora rzesza Polakow ma tak #!$%@? mentalnosc, taka, jaka pokazana zostala w tym serialu
  • Odpowiedz