Wpis z mikrobloga

Jedziemy z kolejną ankietą #3 zachęcam do dyskusji.
Spotkałem w przychodni pana, który 8 lat miał prany mózg przez media publiczne (co się później okazało). Akurat przyuważył, że mam włączone wirtualne media i ryj Sakiewicza na ekranie... (Długo czekam po odczulaniu to se kompa włączam i pracuję przy okazji coś czytam...)
I pyta się mnie czy mógłbym mu podpowiedzieć gdzie zniknęły jego kanały w telewizorze. Brakuje mu wiadomości które "on by akceptował". Podpowiecie mu jak znów znaleźć zaginione naziemne kanały? On nie miał numeru do prezesa TVP :) A może wykorzystacie okazję aby przeciągnąć go na inną stronę mocy? Trafił na mnie, a że trochę o mediach publicznych i prywatnych wiem, to mu powiedziałem że to nie jest tak jak on powiedział "specjalnie zrobione w okolicach rocznicy stanu wojennego" i przy okazji co myślę o tym co się dzieje i żeby mimo wszystko dał szansę różnym redakcjom jak już mu ktoś na jego Soniaku mu na nowo nastroi kanały... A wy co byście zrobili?

#media #nocnazmiana #tvpiscodzienny #tvpis #tvp #tvn #polsat #telewizory #telewizja #wiadomosci #news #dylemat #jasnastronamocy

Powiecie obcemu starszemu panu jak przywrócić jego kanały telewizyjne?

  • Pewnie, niech ogląda co uważa 31.1% (19)
  • Nie, przyda mu się detox od telewizji etc. 31.1% (19)
  • Nie rozmawiam z obcymi ;) 18.0% (11)
  • Nie wiem w ogóle o co chodzi z HEVC / DVBT-2 19.7% (12)

Oddanych głosów: 61

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kollataja123 powinna być ta TV Republika żeby jedni wywierali presję ja drugich zawsze. Wtedy są jakieś kompromisy. A pomyślnie sobie jakby wszystkie tv za rządow PiS były jak TVP zero info by ludzie nieogarnici internetowo mieli. Tusk jak każdy polityk powie jedno zrobi drugie. Także zawsze musi być alternatywa.
  • Odpowiedz
  • 0
@TheMexicano jasne, od tego mamy w PL pluralizm mediów i wolny rynek, także medialny. I choć to mówię z bólem serca, dobrze że jest i TV Republika i w bonusie druga rzecz co dziś bardzo ciężko mi przeszła przez usta - powiedziałem panu że dobrze że w TVP pokazują także Kaczyńskiego (bo on powiedział że teraz to mu przerwali w TVP jego przemówienie, a kiedyś to by było nie do pomyślenia)...
  • Odpowiedz
przy okazji co myślę o tym co się dzieje i żeby mimo wszystko dał szansę różnym redakcjom jak już mu ktoś na jego Soniaku mu na n


@kollataja123: I tak TVP będzie oglądał i skończy pod podobnym praniem mózgu jak ostanie 8 lat, tylko teraz będą mu mówić, że nie kościół i PiS dobry, tylko KO i lgbt... znaczy się równość w szkołach xd
Ja TV widzę tylko jak jestem u rodziców, dajmy na to raz dziennie przez 20min ale to wystarcza, tyle co "uwolnili TV" z propagandy a słyszę o tym, ze jedyną drogą polski jest przyjęcie EURO, hasła lgbt itd.

Nie wiem, naprawdę nie wiem jak ktokolwiek o zdrowych zmysłach mógł przez ostanie 8 lat oglądać jakąkolwiek TV poza Polsatem, mówię na podstawie tego co sam widziałem, może też są mega polityczni ale to co ja słyszałem było
  • Odpowiedz