Wpis z mikrobloga

Witam, kupiłem nowy telefon o marce Ulefone Armor 18 w telefonie mam aparat którzy nagrywa w 4k w 60fpa natomiast aparat od zdjęc w jakiś 15fps robi zdjęcia w ustawieniach nie mam opcji zmiany FPS czy znacie jakis program do zmiany ustawień aparatu w systemie? Z góry dzięki.

Ustawiam nagrywaj, ruszam kamerą płynnie. Ustawiam zdjecia to jakieś 15 fps pomocy ;(

#kiciochpyta #elektronika #pomocy #telefony #systemyoperacyjne #aparat
  • 9
@GuPerko1: mozr masz włączony jakiś liveview w ichniej aplikacji, jaki czas naświetlania? Bo jak podle warunki to może symulować jakaś ekspozycję.

Poszukaj albo ściągnij sobie Open Camera o zobacz czy tam też tak się zachowuje
  • 0
@sberatel: siemka, właśnie zainstalowałem ta apke i niestety bez poprawy, ale na szczęście jeden z użytkowników wyjaśnił mi że nowsze aparaty tak mają i jak tak zacząłem sztywniej trzymać aparat to zdjęcia robią się ładne niezależnie od naświetlenia najgorzej to teraz do tego się przyzwyczaić że mam jakieś 20fps. Bardzo chciałbym Ci podziękować za zaangażowanie w pomoc naprawy mojego problemu, pozdrawiam serdecznie :)
  • 0
@hiperchimera: siemka, pobrałem apke aparat niestety bez zmian, jak się później okazało że te nowsze telefony po prostu tak mają jeden z użytkowników mi to wyjaśnił wystarczy troszkę dłużej stabilizować obraz :) wielkie dzięki za zaangażowanie w pomoc w rozwiązaniu problemu. Zdrówka :)