Wpis z mikrobloga

#fut kogo z big 4 sbc (Mbappe, Zidane, Gullit i Eusebio) macie już w swoich składach, spełniają oczekiwania wlozonego wielomilionowego fodderu?

Mam żółwia i Eusebio i lecę po Gullita, Eusebio w tej edycji wydaje sie trochę ubogi w walory jak na taką kartę, w sensie skończy co ma skończyć a nawet trochę dołoży więcej ale szczerze mówiąc mając w pamięci jego karty z poprzednich fif liczyłem na coś więcej, może mała ilość ps robi swoje?

Za to Mbappe to niszczyciel uśmiechów i wielu padów, kto nie zrobił a chce pograc w ta edycje do konca to ten niech lepiej zrobi.
  • 10
@Bielawski mam tego gorszego Eusebio i jest kozakiem wg mnie.
Za to mbappe nie potrafię grać. żałuję, że go zrobiłem, nie wnosi nic do mojego składu a wręcz Ribery, którego zastąpił, wnosił więcej.
Mam też Zidane i ta wersja jest nijaka, De Jong ten z SBC jest dużo lepszy.
Gullita na wypożyczeniu testowałem i nie podszedł mi nijak.
@koters właśnie o Gullicie czytałem dużo opinii podobnych do Twojej, że kicha ostra, ja sobie powoli wrzucam w niego fodder, wypożyczonym zagrałem 3 mecze i rewelka, wielki jak sam #!$%@? jest. W ogóle nie czuć, że to sylwetka tego baby z poprzednich fif + ma pozycje śo, patrząc jak EA pajacuje z tymi zmianami pozycji, dodawaniem alternatywnych pozycji itp to może być przydatna sprawa na dłuższą metę do swapa in game z
@Bielawski o Gullicie słyszałem opinie, że ma ten sam bodytype co jego pozostałe wersje w tej fifie. A, że ludzie widzieli zdjęcie baby na tej karcie 89 to poszło fake info, że ma baby bodytype.
@Tratak to tymbardziej spoko, widziałem gdzieś porównanie na futbinie karty podstawowej ikony gullita i tej z sbc i rzeczywiście były 2 różne body type, ale teraz sam sprawdziłem i przy obu jest unikalny (baby z ubiegłych lat miał chyba Avarage)
@Bielawski weź Ty mi powiedz lepiej jak mbappe grasz;] mam go na LS, zamiennie z Eto na N. Nie umiem nim nic tylko biec jak jest na dobrej pozycji do ścigania.
Żeby nie było, że totalny noskill jestem, na PS mam Garrinche i jest totalnie zajebisty. Dryblingi, sztuczki, timing, perfekcyjnie mi się nim gra i potrafię przejść kilku obrońców, zatańczyć w polu karnym i jeszcze bramkę zdobyć. Podobnie mam z Del Piero,
@koters Mbappe na LS to trochę marnowanie tej karty, nie lepiej ci pograć na 2 N? albo chociaż 4321 żeby był bliżej środka? Polecam używać nim często l1+puszczenie jak sobie zabiera piłkę do tyłu i sprint, przy takiej sylwetce i przyspieszeniu taki speed boost zostawia obrońcę w tyle i robi ci przewagę przy polu karnym, w tej edycji super sprawdza się reverse elastico (zwykle elastico strasznie znerfili) ja często tego używam. Żółw
@Bielawski czyli trzymasz L1 i się cofasz po czym wypuszczasz stuknięciem analoga i cisniesz na R2, no do zrobienia z jego startem.
Ja próbuję mikro ruchy ale nie są powtarzalne mam wrażenie u niego, w moim wykonaniu ofc.
Del Piero, De Jong, Garrincha nimi ogarniam. W sumie podobny problem jak z żółwiem mam z salahem, nim też średnio.
@koters przy użyciu mikroruchu na l1 nie musisz się cofać, r1 odpowiada za mikroruch gdzie twój zawodnik prowadzi piłkę blisko ciała i prowadzi ja lekko do przodu, l1 to mikroruch gdzie piłkarz zagarnia piłkę do siebie i ja lekko przytrzymuje przy nodze, w momencie jak używasz l1 i wyczujesz że obrońca do ciebie podchodzi puszczasz go i używasz szybko sprintu, wtedy on eksplozywnie z pasywnego ruchu gdzie trzyma piłkę przechodzi do blyskawicznego