Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka

Muminy już klepią biedę, stawiam że oszczędności znikają szybciej niż Cambodija z lodówki Klapka. Ktoś tu wcześniej wrzucał screena jak siedzą bez klimy i waporyzują się nawzajem swoim smrodkiem. Ponadto, jak Mumin przyznał - rzuca palenie. Cienko przędą i powoli chyba dociera do nich świadomość co #!$%@?. Mumin przyznał że chce wyjechać do UK i w trójkę wrócić z ok. 30 K $ i wynająć dom z basenem bo turyści tego chcą. Ciekawe czy jak wyjedzie, to dalej będzie prowadził kanał (i Filip)?

p.s. Osobniku który dałeś na ost. live u Mumina donejta w którym w bardzo wulgarny i prostacki sposób skomentowałeś rodzinę Muminów (screen latał tu na tagu) - pluję ci na ryj, prymitywie. To miało być zabawne? Co innego rozbawiać innych i siebie trafnymi, inteligentnymi choć zgryźliwymi spostrzeżeniami, a co innego leczyć swoją nieudolność wyżywając się na innych, HA TFU na ciebie.
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 27
@Miskagnoju: Chodzi o ten wyrzyg. Co innego miło sobie trollować, a co innego rzucać bluzgami na prawo i lewo bez głębszej refleksji. Ten komentarz najwięcej mówi o jego autorze, a wiem co mówię - znam się trochę na psychologii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PanStanislaw - @Miskagnoju: Chodzi o ten wyrzyg. Co innego miło sobie trollować, a co...

źródło: donejt

Pobierz
  • Odpowiedz
@PanStanislaw: chodzi o to:

„wrócić z ok. 30 K $ i wynająć dom z basenem bo turyści tego chcą.”

Coś zepsuli na wykopie i nie mogę cytować albo nie potrafię.

Muminkowie chcą wynajmować pokoje turystom?
  • Odpowiedz
@PanStanislaw: Muminy to niepełnosprytne osobniki. A ten Ormowiec to ma jakieś kompleksy wewnętrzne bo kopiuje zachowania i pomysły od innych. Nie ma nic z oryginalności. On chce wrócić i niby wynająć hotel z basenem, a dlaczego z basenem? Kto ma hotel z basenem? PREZES. On zapatruje się na Prezesa i chce być jak on. Tylko czego dorobił się Prezes? Toyoty Hilux? Nie. Peugeota? Też nie.

Mam nadzieję, że Madzia i
  • Odpowiedz
  • 10
Muminkowie chcą wynajmować pokoje turystom?


@Miskagnoju: Tak, ale jak zauważył Mumin - jak przyjeżdżają turyści, wolą miejscówkę z basenem, a oni mają do zaoferowania tylko pokój. Ciekawe jednak, że nie zauważył że turyści mogą chcieć spróbować lokalnego żarcia a nie sznycla z ziemniakami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ośmieszył ich w imię 5zł donejtów i pozwala ich obrażać w imię donejtów przez chorych zwyroli
  • Odpowiedz
  • 11
@ptakdodo: Tak, uważam że osobnik ten niewątpliwe zaznajomiony jest z tym (jak i innymi) tagami, inaczej tego bym tu nie pisał. Nie róbcie z uniwersum drugiego magicala, to bo nie ten target. Co ciekawe, takich komentarzy jak ten nie widać na tagu, właśnie dlatego mi się tu podoba - inteligentne porównania i obnażanie wątpliwego ilorazu inteligencji u jutuberów. Ale żeby mieć mandat do ciśnięcia komuś że głupio robi lub się
  • Odpowiedz
@PanStanislaw: Było tu przewidywane, że wraz z rodzinką MO-mina oraz ich kontentem, pojawią się również tacy popaprańcy rodem z najcięższych patostrimów. Na tagu ciśniemy beke z drobnych oszustów i cwaniaczków, komentujemy ich perypetie w stylu komediowo-rozrywkowym, ale bez przesady.
  • Odpowiedz
Nie róbcie z uniwersum drugiego magicala,


@PanStanislaw: A może wypadało by napisać, nie róbmy? A może to Ty wrzuciłeś ten obrzydliwy koment, żeby teraz moralizować i robić z siebie jedynego sprawiedliwego?

Ale żeby mieć mandat do ciśnięcia komuś że głupio robi lub się zachowuje, wypadałoby samemu mieć nieco oleju w głowie.

Weź hejterze się melisy napij i nie pouczaj. Na tagu bywa różnie, są ostrzy hejterzy i tacy o nieco
  • Odpowiedz
  • 3
@m-smoke: Podpisuję się pod tym, co napisałeś. Dam inny przykład, jeśli już dyskusja poszła w tym kierunku - mam dobrego kumpla ale nie zawsze jego decyzje uważam za trafne, mimo to podejmuje on takie a nie inne decyzje. Cisnę po nim, toczę bekę, jestem zgryźliwy i nie omieszkam żartować gdy - symbolicznie - wywali się na ryj. Ale to nie znaczy że mam mu nogę podstawiać i prowokować do wywrotki.
Bezmyślne obrażanie jest domeną ludzi z kompleksami, którzy podbudowują się takimi zagraniami. Takie zachowania można darować dzieciom w przedszkolu, ale powyżej tego wieku to już - moim zdaniem - coś nie tak pod kopułą.

@ptakdodo Rozważałem to, ale to raczej jakiś widz. Machaj i Klapek sami mają kompleksy na punkcie swojego wyglądu (zwłaszcza ten pierwszy) więc wątpię by to wypłynęło od nich. Machaj prędzej by pocisnął im że są za mało zaradni a Klapek - że za bardzo trzeźwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A może wypadało by napisać, nie róbmy? A może to Ty wrzuciłeś ten obrzydliwy koment, żeby teraz
  • Odpowiedz