Wpis z mikrobloga

@Pituch: to jest problem głownie jak zaczynasz. Mając już trochę czołgów po prostu gram tymi, którymi lubię, lub premkami 8 tieru i zbieram free expa żeby przeskoczyć najgorsze elementy. Niektóre czołgi wymagają dość absurdalne ilości typu 60k na wieżę, 60k na działo i 20k na gąsienice, ale lepiej poczekać i nie tracić nerwów xD
  • Odpowiedz
  • 2
Granie w tą grę to najmniej przyjemny aspekt tej gry. Ot paradoks.
Tiery poniżej VI da już oficjalnie zamiatane pod dywan, grind opatulony 34. paskami postępów, nagrodami, zapomogami dla niepełnosprawnych i promocjami - wszystko byle nie ruszać samej rozgrywki, żeby może dawała przyjemność kosztem spowolnienia grindu. Ale sensowny grind obowiązkowo dalej tylko w jednym trybie xD
Nie martw się, za rok albo dwa wprowadza AI które będzie symulować bitwy bez wychodzenia z
  • Odpowiedz
Dla posiadaczy konta premium, WoT plus i WG Max będzie można klikać Bitwa i wynik bitwy pod razu wyskoczy z nagrodami ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Nushid: oglądasz chemsa? XDDD
  • Odpowiedz
@Pituch: paradoksalnie dość często jak kupisz nowy czogł to pierwsza bitwa jest udana a reszta to równia pochyła. Przynajmniej u mnie tak jest. Na udesie 9 tier zrobiłem w pierwszej bitwie koło 5k dmg na totalnie stockowym czołgu xddd a potem to już ...
  • Odpowiedz
@pavlo0 to dlatego że jak grasz pierwszą bitwę nowym czołgiem masz preferencyjny MM, taki po prostu mechanizm. Ktoś dobrze napisał że lepiej jest pozbierać żółtych gwiazdek na start takiej maszyny, żeby w ta lepszą, pierwszą bitwę wejść czołgiem który już coś ma.
  • Odpowiedz
  • 1
@kexus512 siłą podświadomości go stworzyłem xD odkryłem go jeszcze za czasów boostów, bo sam w tym dużo siedziałem. Ale akurat to była od dawna moja opinia widząc jak wg zmienia grę pod najmniejszy mianownik.
Z obecnym polskim community managerem zaczynaliśmy jako moderatorzy polskiej sekcji oficjalnego disco, ale jak zajrzałem za kurtynę to uciekłem w przerażeniu xD i tak zostałem cynicznym rozgoryczonym ex-fanatykiem czołgów, cały dom zaebany skrzynkami z operacji świątecznych. Tak
  • Odpowiedz