Wpis z mikrobloga

@widmo82 pod fundamenty, choć wiem, że rynki były odklejone już od jakiegoś czasu, ale wygląda na to, że w końcu optymizm zniknął z wall street, obniżki stóp może pod koniec roku, ale brak gołębich obietnic.
Spółki pokazują słabe wyniki, główne czynniki do wzrostu to zwalnianie pracowników ( ͡° ͜ʖ ͡°) kredyt jest drogi od dawna, przydałby się drobny kryzys

Już pomijam to, że pracuje w IT i obecny
@widmo82 także już zarobiłem kilkadziesiąt procent w 3 dni i teraz ryzykuje już sobie jedynie zarobionym depo, obstawiam pozycję wg fundamentalnych przewidywań i daje wysokiego SL nie patrząc czy jestem sporo w plecy w danym momencie tyle.
Pewnie się przejadę w końcu, ale jest to nauka tak? Swiezak jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to gówno nie działa przychodzi z czasem.


@Fury_Warrior: Jak ktos mowi o AT w kategoriach działa lub nie działa, to tak jakby rozpatrywał wskaźnik c/z w kategoriach działa lub nie działa. Ze wskaźnika c/z można ulepić strategię jak i z metod analizy ceny lub metod statystycznych można. Ale sam c/z jest tylko sposobem zamykania wyceny w coś mierzalnego, a analiza zachowania np kanalu cenowego w AT, to też tylko próba nakreślenia
@perfumowyswir: AT nie jest złotym pomysłem, ale mimo wszystko powinienes poszperać jak wiele transakcji jest realizowanych przez boty a szczególnie skąd się biorą tak dynamiczne ruchy po ogłoszeniach ważnych danych gdzie walka jest nie o sekundy a ich części.
Giełda to nie apteka wiec samymi AT nie należy się sugerować a łączyć z fundamentalną
Wtedy spece od analizy Ci powiedza ze nastapila negacja i wzroslo


@jestemtunew: Wtedy spece od AT zastanawiają się czy serio ktos jest tak głupi myślac, że wystapienie wzorka X w 100% przypadkow generuje reakcje Y?
Przecież to absurd, po co stopy, po co MM jak był wzorek i mamy 100% pewniaka.