Wpis z mikrobloga

Na tych dopłatach do najmu takie wałki będą robione, że głowa mała. Z kumplem sobie nawzajem wynajmiemy mieszkania w których aktualnie mieszkamy i cyk - 600zl pasywnego dochodu więcej xD

#nieruchomosci
  • 16
  • Odpowiedz
  • 5
@majkel88 będą sprawdzali czy właściciele odprowadzali podatki. Także pewnie często będą woleli obniżyć czynsz, żeby najemcy nie chcieli z tego skorzystać bo nagle się okaże, że mają po kilka koła długu w US ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krzysu: powiedzmy, że będę chciał 1500 zł dla mnie za wynajem. kumpel przelewa mi 1500 zł, ja jemu. każdemu wpada 600 zł dopłaty. podatek od 1500 zł wynosi 127,5 zł. płacę tyle do US, jestem 427 zł do przodu.
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: ale nie zapłacisz podatku za te 600 zł dopłaty tylko za cenę wynajmu mieszkania - pamiętaj że jak wymyślisz sobie że wynajmujesz za 15 zł miesięcznie to US ma zawsze narzędzia żeby sprawdzić i podważyć czy to cena rynkowa, vide podatek zapłacisz pewnie od minimum 1500zł x 12 miesięcy, powodzonka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Yahoo_: @johny-kalesonny rodzice będą wynajmować własnym dzieciakom, tak to będzie wyglądać głownie, a jak nie będzie można, to od wujka, rodzina która sobie ufa i jest bezkonfliktowa zawsze wychodzi na plus

Spójrzcie jak działa to na dotacjach dla rolników, manewrują i przepisują sobie ziemie tak żeby dostać jak najwięcej, i miedzy sobą kupują ziemie z dotacji, z "młodego rolnika gdzie jest 150k" syn kupuje od ojca ziemie i dostaje 150k , pieniądz zostaje w rodzinie i mogą sobie z tego kupić mercedesa, są limity na ilości bydła na osobę jak i na posiadanie ziemi (max jest chyba 80) , bo potem nie dostajesz dopłat, albo jeden jest na VAT'cie a drugi nie jest, jeden tylko kupuje a drugi sprzedaję... mnóstwo tego jest.

mój kumpel rolnik co miał 80ha, miał jeszcze 3 braci, ojciec poprzepisywał każdemu po tyle ziemi ile musiał posiadać żeby otrzymać 100k na młodego rolnika (wtedy jeszcze nie było 150k), każdy ukończył kursy rolnicze jakies wieczorowe bo musieli mieć papierek, i tak dostali z 400k, a ostatecznie tylko jeden przejął gospodarstwo a reszta podostawała bonusy na start gdy mieli 18 lat.
Koniec końców i tak później jeszcze ojciec kupił im mieszkania w jakichś miastach wojewódzkich, a gospodarstwo ich nadal kwitło i
  • Odpowiedz