Wpis z mikrobloga

Typ zesrał się na Owsiaka, napisałem mu że Owsiak niezależnie ile by nie pomógł, to sam fakt że jest medialny czyni go w oczach "polaka B" wrogiem i śmieciem - z takiej czystej, polackiej zazdrości. Oczywiście przywołał postać Marka Kotańskiego by to uwiarygodnić, bo możesz pomagać tylko wtedy, kiedy nikt nie wie, że pomogłeś - inaczej to się przechwalasz i lepiej już nikomu nie pomagać i niech ludzie umierają, przynajmniej mniej mnie 4 litery zapieką z zazdrości. Napisałem, że Kotański by go w ten głupi łeb uderzył za ten hejt i używanie jego nazwiska jak brudnej szmaty. W odpowiedzi orlenowski moderator mi post usunął bez żadnej wiadomości. 15 lat na wykopie jestem i zawsze było to miejsce ustawione pod trolli i ludzi generujących hejt, ale przynajmniej dało się ich cisnąć. Teraz widocznie Obajtek nie pozwala.
https://wykop.pl/link/7322047/owsiak-wraca-do-tvp/komentarz/121440199/tu-macie-goscia-ktory-naprawde-pomagal-takze-za-swoja-zarobiona-wlasna-kase-nie-gwiazdorzyl-nie-szukal-blasku-fleszy-nie-czekal-na-oklaski-nie-pajacow
  • Odpowiedz