Wpis z mikrobloga

Czy przy odsyłaniu steam decka na gwarancję muszę zmienić SSD na oryginalny 64GB czy może zostać obecny wymieniony na 512GB?
#steamdeck #gwaranacja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CrAv: a z ciekawości - jaki masz problem i jaki SSD? Ja właśnie planuję upgrade SSD z 512 na 1TB i myślę, który model dysku wybrać.
  • Odpowiedz
@CrAv na 100% wystarczy wymienić port ładowania. Mnie by się nie chciało odsyłać na gwarancję, bo pewnie to z 2 miechy będzie trwać, a sama wymiana 15 minut ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Glacial: tylko w momencie spierdolenia takiej wymiany jest możliwość utraty gwarancji. Sam jestem za własnym naprawianiem sprzętu ale jeśli jest gwarancja/rękojmia to po co ryzykować gdzie może nowy sprzęt ci nawet wyślą w to miejsce
  • Odpowiedz
@tomaszek1161 wiem i totalnie bralbym to pod uwagę, ale mimo tego pisanie z supportem, zrobienie i nadanie paczki i cały ten proces i to, że zawsze to dłużej trwa jest dla mnie za duzo.

Ja to nawet jak zamówię przez neta jakieś spodnie w złym rozmiarze, to nie chce mi się odsyłać i mam parę takich perełek u siebie w szafie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Glacial: mądry Polak po szkodzie. Próbowałem naprawić w ten sposób dekoder babci od telewizora i durny zerwałem plomby od niego bo byłem pewny że to pierdoła. W każdym razie babcia dostała nowy dekoder na święta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz