Wpis z mikrobloga

Ja powtórzę, bo się chyba coś zepsuło i propisowski użytkownik @yhbgrobdoivbvwamsv skasował mój wpis pod swoim, szybciutko jak tylko zobaczył, że dostaję więcej plusów wyjaśniając te brednie.

Treść mojego wpisu:
Nawet jak ktoś stwierdzi fakt, że na głównej jest wysyp tzw prawicowego kontentu 463 razy, nie zmieni to tego, że dalej stwierdza fakta. Obecnie główna jest alt-prawicowym ściekiem, gdzie konfederaci i pisowcy prześcigają się w łapaniu baitów ze złą unią, lgbt, tuskiem itp. Trzeba być niewidomym by tego nie dojrzeć. Ale mądrzejsze o tym nie wspominać, nie? Tylko na mirko jest jeszcze w miarę normalnie i jest jakiś balans.

Dodatkowo w wpisie poniżej mamy typową prawicową taktykę manipulacyjną (teraz już nawet dwie, bo usuwanie odpowiedzi doszło xD) - złodziej krzyczący łapać złodzieja. Taktyka oblężonej twierdzy, straszenie czym popadnie, to znak rozpoznawalny zarówno pisu jak i konfy.
Sugeruje ogarnąć się, bo na coś takiego nawet mniej lotni normalsi/neuropejczycy/fajnopolacy czy jak tam zwykłych ludzi nazywacie się nie łapią już, czego efektem dwie porażki.

Upadek pisu jest piękny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazpodludzi #polityka
olo1917 - Ja powtórzę, bo się chyba coś zepsuło i propisowski użytkownik @yhbgrobdoiv...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-02 214859

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obecnie główna jest alt-prawicowym ściekiem,


@olo1917: Neurokodomickim ściekiem plus kuce korwinowce wspierają jak coś wali w pisorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście jest też coś co wali w Tuska i stąd ten kwik, bo łomatko Tuska obrażajo. xD
  • Odpowiedz