Wpis z mikrobloga

@Rayden07: Odpowiedź brzmi to zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raz byłem po kontroli 30 minut po wylądowaniu, raz godzinę. Sprawdź czy nie ma padać śnieg bo jak tak to może być kongo. Dziewczyna leciała w grudniu i po wylądowaniu ( po opóźnieniu 3h) czekali w samolocie prawie 2h bo zasypało lekko. Ale jeżeli pogoda nie sprawi psikusa to 45'-1h spokojnie. Jeżeli jedziesz busem z luton do centrum
  • Odpowiedz
@Rayden07: co do jedzenia serdecznie polecam Borough Market. Kuchnie z całego świata w spoko pieniądzach. Naprawdę dużo rzeczy wartych spróbowania i blisko centrum. A puby to najlepiej wejść i sprawdzić ceny albo kuknąć na google jak będziesz przechodzić obok. Raz wszedłem do jakiegoś fancy baru niedaleko Trafalgar to za piwko 4-5 funtów płaciłem co jest bardzo bardzo dobra ceną. No i jak o budżecie mowa to Tate Modern. Dużo fajnych wystaw
  • Odpowiedz
  • 0
@Buli98: @kontra Dziękuję Panowie za cenne rady. Lecę w marcu, więc mam nadzieję, że pogoda się trochę ustabilizuje i śniegów mocnych nie będzie. @Buli98 I tak, będę jechał prawdopodobnie busem National Express, więc cieszy fakt że nie robią problemów w razie opóźnień i jazdę innym kursem niż się zamówiło. Jeśli ceny za piwo nadal są na poziomie 4-5£ to bardzo przyzwoite jak na Londyn. W głupiej Warszawie już sobie życzą koło
  • Odpowiedz
Jeśli ceny za piwo nadal są na poziomie 4-5£ to bardzo przyzwoite jak na Londyn

@Rayden07: Praktycznie wszedzie teraz piwo kosztuje £6-7. Trzeba dobrze poszukac, zeby znalezc pub z piwem za piatke. Albo pojsc do Wetherspoons.

Niestety ceny w knajpach mocno wywalilo w gore przez ostatnie lata.
  • Odpowiedz