Wpis z mikrobloga

Chętnie bym się przekwalifikował, ale jedyne co umiem to angielski C1, kiedyś trochę pracy przy kąputerze, średnie wykształcenie, i prawo jazdy wszystkie kategorie. Moze być codzienne ryzykowanie życia, już się przyzwyczaiłem. Są jakieś umiejętności, kursy które mógłbym zacząć ćwiczyć już dziś? Nawet do #policja bym poszedł, ale często się nie zgadzam z szefami,
i robie po swojemu, więc pewnie bym odpadł na multiselect. Wojsko podobnie.
#praca #pracbaza
  • 19
@3k1m: zapraszam na entry lvl stanowisko w IT - helpdesk/servicedesk/1 linia wsparcia/IT support czy milion innych nazw. Zdobędziesz expa, czegoś Cię poduczą i jedziesz dalej. Oczywiście mówię o korpo, a nie jakimś januszexie że na jednym stanowisku siedzi się 10 lat bez szans na awans.
via Wykop
  • 0
@4mmc-enjoyer:
Nie wiedziałem, że to takie proste. Zdawało mi się, że przy help desku to potrzeba często znajomości oprogramowania na średnim poziomie (potrafię pisać proste programy w Pythonie czy javie). Dzięki za odpowiedź, poszukam jakichś akredytowanych kursów na ms office, by lepiej to wyglądało. Sytuacja na rynku pracy jest w miarę ok?
@3k1m: słuchaj, każda firma ma swoją wewnętrzną apkę, np. banki jakiś alior, tak samo operatorzy sieci komórkowej i w #!$%@? innych firm. Oni nie mogą wymagać doświadczenia w używaniu ich apki, bo jest ona zamknięta dla nich. Mnie miesiąc wdrażali, dopiero wtedy zacząłem coś samodzielnie pracować.
via Wykop
  • 0
@4mmc-enjoyer:
Rozumiem. Poczytam więcej o specyfikach podobnych prac, ale ogólnie na coś mnie nakierowałem. Tak czy inaczej te skille i tak są podstawowe i się przydadzą