Wpis z mikrobloga

Poszukuje urządzenia wielofunkcyjnego do gabinetu w firmie - drukarka i skaner w jednym.W kolorze. Fajnie by było gdyby oferowała duplex dla druku jak i skanu (chociaż to drugie jeśli miałoby znacząco zwiększyć cenę mogę odpuścić). Laserową najlepiej, ale rozważę atrament, chociaż odzwyczaiłem się od tego typu urządzeń. Wydajność nie musi być wielka, do tego mamy RICOHa C3003.

Preferencje co do marki - Brother. HP odpada. Wołam @drtusz do pomocy :)!

Dzięki za wszelkie rady!

#drukarki #sprzetkomputerowy #cokupic
  • 3
@BBananowy: Cześć! Dzięki za wywołanie do tablicy :)
Z Brothera z duplexem sprawdź urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T720DW - z tym, że to bez skanera z duplexem. Sprzęt jest wyposażony w system CISS (Continuous Ink Supply System), który jest tańszy w eksploatacji niż tradycyjne kartridże - uzupełniasz tusz buteleczkami, łatwo, wygodnie i czysto. Możesz sprawdzić u mnie w sklepie ceny wkładów i zamienników: https://www.drtusz.pl/tusze-do-brother-dcp-t720dw-zamienniki-oryginalne-c-10422077232.html?term_auto=DCP-T720DW). Pozdrawiam, DrTusz
  • 0
@drtusz: Dzięki za odpowiedź. Jednak atrament odpada - musi być laser albo LED. I tutaj moje pytanie. W biurze nie mamy za dużo miejsca, drukujemy i skanujemy głównie dokumenty, z okazjonalnymi prostymi ilustracjami i diagramami. Czy w takim wypadku lepiej zainwestować w Brother MFCL8690CDW czy może DCP-L3550CDW? Które z nich będzie tańsze w eksploatacji? Aha, zapomniałem dodać, urządzenie musi mieć możliwość podłączenia do LAN, oraz najlepiej AirPrint :)!

Dzięki za rady
@BBananowy: Jeśli miałbyś wybierać pomiędzy tymi dwoma urządzeniami to lepiej wypada: Brother MFC-L8690CDW, który ma również skanowanie dwustronne. Poza tym na zamiennikach jesteś w stanie uzyskać tańszą eksploatację (w porównaniu do DCP-L3550CDW). Ma AirPrint i możliwość podłączenia do LAN.