Wpis z mikrobloga

skoro rozpisali o wiele większy budżet niż pisowcy


@visas: Po nie rozpisało żadnego budżetu a przejęło w spadku budżet rozpisany przez pis bo nie było czasu na rozpisanie nowego, spowodowane było to tym, że pis sztucznie przedłużał kadencje celowo zabierając czas.
Teraz będą wdrażane poprawki
  • Odpowiedz
ilość plusów swiadczy o tym, że kłamies


@Tymajster: oczywiście, bo ilość plusów to fakehunter oraz wyrocznia. Kopnij się w czoło. Nawet nie potrafisz powiedzieć z czym kłamie tylko wykonujesz partyjne ujadanie.
  • Odpowiedz
hodzi mi o to, że to powinno trafiać do naprawdę potrzebujących - ja z żoną pracujemy i te 800 zł to jest "na waciki" - na #!$%@? takim ludziom jak my te pieniądze?


@Rocky_Zuma_Skye: to po co pobierasz 800+? To nie jest obowiązkowe świadczenie, możesz zrezygnować
  • Odpowiedz
@essos potrzebują jeszcze chwilę czasu, żeby zdążyć uwalić elektrownie atomowe, cpk, port w Świnoujściu, zakupy uzbrojenia, małe reaktory i kilka innych niedobrych dla Niemców inwestycji ;)
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye: to po co piszesz ,że

na #!$%@? takim ludziom jak my te pieniądze? Moim zdaniem to rozrzutnosc.

I piszesz żeby ucinali to od jakiś tam zarobków? XD tak jak pisałem, możesz już teraz zrezygnować, a nie proponujesz zabrać ludziom bo więcej zarabiają xD hipokryta z ciebie, posbiegajacy pod.komuniste xD zabrać, bogatszym bo o zgrozo zarabiają więcej niż średnia krajowa
  • Odpowiedz
powinno trafiać do naprawdę potrzebujących - ja z żoną pracujemy i te 800 zł to jest "na waciki" - na #!$%@? takim ludziom jak my te pieniądze? Moim zdaniem to rozrzutnosc.


@Rocky_Zuma_Skye: Jak chcesz formułować najbardziej potrzebujących, jak nie po zarobkach? xD
Człowieku oddaj 800+, bo sam chcesz żeby ci zabrali, a jak nie to przelewaj na jakąś fundację skoro " na #!$%@?" ci te pieniądze.
  • Odpowiedz
@lentilek A to co robię z tymi pieniędzmi to nie twój zasrany interes xD Patrzcie #!$%@? komunistę, będzie zarządzał cudzym majątkiem!

To nie moja wina, że nie potrafisz sklecić prostego zdania. Oczywiście, że powinien być próg dochodowy, i to naprawdę niski
  • Odpowiedz
A to co robię z tymi pieniędzmi to nie twój zasrany interes xD Patrzcie #!$%@? komunistę, będzie zarządzał cudzym majątkiem!


@Rocky_Zuma_Skye: Nie chce ci zarządzać twoim majątkiem, ale sam piszesz że na #!$%@? ci te 800+. A potem że pobierasz i nie oddasz xD. Jak mi coś jest niepotrzebne to tego nie biorę.
Nie wiem ile zarabiasz, ale zrozum to że dawanie czegoś do jakiś progów w Polsce to kretynizm,
  • Odpowiedz
@lentilek Szczerze? Ja to bym zabrał wszystkim, ale wiem że tak się nie da. I przestań powielać libkowe #!$%@?, że 500+ to patologia, Harnasie i zakupy na raty. Są ludzie, którym te pieniądze naprawdę ratują życie i to do nich powinna trafiać taka pomoc jeśli już.

sam piszesz że na #!$%@? ci te 800+. A potem że pobierasz i nie oddasz


Zrozum głąbie, że to są moje pieniądze. Rząd rozdaje MOJE
  • Odpowiedz